Exotika light - Spojené Arabské Emiráty

Poznávací zájezdy, Spojené Arabské Emiráty

Termín: 10.04. - 17.04.2018
Délka: 7 nocí
Doprava: letecky
Strava: snídaně
Typ: , pobytový
Odlet: Katovice
Zobrazit přehled dalších termínů
Konečná cena za osobu od: 20 574 Kč Objednávka zájezdu

Popis hotelu

Hotely odpovídající *** podle místní kategorie - v Dubaji nebo v okolí během poznávací části - (celkem 3 započaté ubytovací dny) a ve vybraném hotelu během pobytové části (4 započaté ubytovací dny).

Pokoje: pokoje jsou vybaveny koupelnou s WC, klimatizací, často i TV.

Vybavení: v areálu hotelu se nachází restaurace, bar, recepce, trezor.

Víza:

Cestovní pas musí být platný po dobu nejméně 6 měsíců od data návratu.

Hodnocení klientů:

Všechny recenze k tomuto zájezdu najdete zde: http://r.pl/egzotyka-light-emiraty-arabskie-ex-dubaj-jest-naj/zakwaterowanie-zel

Detail zájezdu

Základní cena: standard + Standard (v hotelu: Ibis Deira)

Ubytování: 2 lůžkový pokoj

Program:
Dubaj - nejdražší stavby světa o Burj Khalifa - nejvyšší mrakodrap na světě o Abu Dhabi - impozantní mešita šejka Zayeda o pobyt ve vybraném hotelu u moře (4 noci)


Den 1

Zájezd je organizován s leteckou dopravou z Varšavy. V případě Vašeho zájmu je možné dokoupit letenky na trase Praha - Varšava - Praha (cena na ověření, nejedná se o navazující let).

Sraz na letišti Okęcie ve Varšavě nebo na letišti Pyrzowice v Katovicích, u stanoviště CK. Aktuální letové řády sledujte na R.pl/rozklady. Přelet do Dubaje. Po příletu celní a pasové odbavení. Transfer do hotelu v Dubaji (nebo okolí). Ubytování a přenocování. Tento den není v hotelu večeře.


Den 2

Po snídani se vydáme směrem ke starým částem města, kde se projdeme po hezky obnovené čtvrti Al Fahidi. Úzkými uličkami dojdeme k Muzeu kávy (možnost ochutnávky místní arabské kávy připravené místním způsobem), k fragmentům městských hradeb a navštívíme jeden z tradičních domů. Projdeme se také podél dubajského zálivu do přístavu lodí abra, kterými se dopravíme na protější břeh. Budeme pozorovat město z vody. Navštívíme slavný dubajský trh se zlatem a kořením. Volný čas na nákupy. Navštívíme největší nákupní centrum světa - Dubai Mall, ve kterém se projdeme kolem největších atrakcí, mimo jiné: akvária, kostry dinosaura impozantních rozměrů, kluziště, vodopádu s můstky. Vyjedeme také na vyhlídkovou terasu nejvyššího mrakodrapu na světě - Burj Kalifa a na závěr uvidíme ukázku ,,tančících fontán". Odpoledne volný čas; pro zájemce doporučujeme půldenní výlet na pouštní safari (6místnými terénními vozidly s pohonem všech 4 kol). V rámci safari mimo jiné: projížďka vozidly po dunách, projížďka na velbloudech, tetování hennou, ukázka břišních tanců, večeře s grilovanými pokrmy. Cena cca 70 USD. Přenocování v Dubaji.Den 3

Po snídani přejezd do Abu Dhabi, hlavního města Spojených arabských emirátů. Uvidíme mešitu šejka Zayeda, jež je impozantní svou velikostí, přepychem a krásou - založenou prvním prezidentem Spojených arabských emirátů. Následně přejezd do centra. Zastavíme se na fotografování u brány nejluxusnějšího hotelu na světě - Emirates Palace. Poté navštívíme Heritage Village - tradiční vesnici, kde uvidíme způsob života dávných obyvatel Abu Dhabi. Uvidíme, jak se během jedné generace chudá rybářská vesnice proměnila na jedno z nejkrásnějších měst na světě. Dalším bodem programu bude projížďka promenádou Corniche směrem k přístavu - zastávka na fotografování v její centrální části. Navštívíme také trh s datlemi ležící ve východní části ostrova. Poté se ocitneme na Ostrově štěstí - Saadiyat Island, kde uprostřed krajiny vyniká kopule muzea Louvre Abu Dhabi. Následně návrat do hotelu v Dubaji (nebo okolí), večeře (fakultativně); přenocování. (Trasa cca 300 km) Upozornění! Tento den možnost návštěvy zábavního parku Ferrari World (za poplatek cca 90 USD). Pro zájemce o tuto nabídku příjezd na vlastní náklady taxíkem po návštěvě mešity šejka Zayeda. Zájemci o tuto nabídku se již neúčastní další prohlídky města, návrat do hotelu se skupinou.


Den 4

Po snídani půldenní prohlídka nových čtvrtí Dubaje - známých po celém světě úchvatnou moderní architekturou a kosmopolitní atmosférou. Navštívíme Marinu - čtvrť s nejvyššími apartmány na světě. Pro zájemce možnost plavby jachtou kanály mezi mrakodrapy - nejlepší možnost obdivování této čtvrti (za poplatek cca 25 USD). Následně přejedeme na slavné souostroví uměle vytvořených ostrovů ve tvaru palmy - Palm Jumeirah, na jehož konci se nachází luxusní hotel Atlantis. Navštívíme v něm obrovské akvárium ,,Lost Chambers", ve kterém žije cca 65000 zvířat. Na pevninu se vrátíme magnetickým vláčkem Mono Rail, z něhož lze dobře vidět panorama ostrova ,,Palm Jumeirah" a jeho budovy. Přejedeme také na pláž Jumeirah, kde bude příležitost ověřit si teplotu vody v Perském zálivu, ale i čas na fotografování jedné z nejznámějších ikon města - hotelu Burj Al Arab (slavné plachetnice) - prvního 7* hotelu na světě! Navštívíme také komplex Madinat Jumeirah, nazývaný "dubajskými Benátkami". Následně přejedeme do nedalekého nákupního centra - Mall of the Emirates, jehož největším lákadlem je první blízkovýchodní zastřešená a celoročně otevřená sjezdovka na světě. Následně se projdeme nádhernými zahradami Dubai Miracle Gardens (sezónně otevřenými, obvykle na přelomu listopadu a prosince). Poté přejezd na pobyt do vybraného hotelu. Ubytování, přenocování a stravování během pobytu dle popisu vybraného hotelu. (Trasa cca 100 km)Den 5 - 7

Volný čas ke koupání a opalování. Přenocování ve vybraném hotelu; stravování podle popisu vybraného hotelu. Možnost využití fakultativních výletů.


Den 8

Vystěhování z hotelu (odhlášení z hotelu do 10:00 hodiny) a transfer na letiště v Dubaji. Pro klienty, kteří si prodloužili pobyt - transfer do vybraného hotelu. Odlet do Varšavy na letiště Okęcie nebo do Katovic na letišti Pyrzowice.


Pro zájemce existuje za příplatek možnost prodloužit svou dovolenou o týdenní pobyt v hotelech ve Spojených arabských emirátech. Popisy hotelů v sekci "Pobyt ve Spojených arabských emirátech" a v rezervačním systému.


Upozornění k programu

- Program je rámcový. Pořadí jednotlivých bodů programu může být změněno či zrušeno.

- Hodiny odletů a návratů mohou být změněny. Prosíme o ověření hodin před odletem na R.pl/rozklady.

- Nejlépe směnitelnou měnou na místě je americký dolar (USD).

- Elektrické zásuvky ve většině hotelů vyžadují adaptér.

- Při vstupu do některých objektů je vyžadováno odpovídající oblečení: dlouhé kalhoty, košile s krátkým rukávem (s límečkem) a plné boty pro muže a pro ženy dlouhé sukně (ke kotníkům), halenky zakrývající ruce (k zápěstí) a šály jako pokrývky hlavy.

- Vzhledem ke specifické náboženské kultuře země, zejména v období svátků (místní státní a náboženské svátky) se může změnit organizace poznávací a pobytové části (např. pořadí prohlídek, otevírací hodiny muzejních objektů a chrámů, hodiny servírování pokrmů a jejich složení).

- Výše uvedené popisy fakultativních výletů jsou pouze informativní a nejsou obchodní nabídkou. Nezaručujeme, že budou všechny realizovány. Úplný seznam fakultativních výletů i s aktuálními cenami je dostupný u našich rezidentů a delegátů.

- Delegát neprovází po muzejních objektech.


Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.

Základní cena zahrnuje: přelet letadlem, letištní taxy, transfery klimatizovaným autokarem nebo minibusem, ubytování v hotelech dle programu: během poznávací části (3 noci v hotelu v Dubaji) a ve vybraném hotelu během pobytové části (4 noci), stravování: snídaně (3), stravování v pobytové části dle popisu hotelů, služby polského zástupce během odbavení na letišti v Polsku, služby polského delegáta nebo polsky mluvícího zástupce místního kontrahenta během poznávací a pobytové části, turistický program (viz níže), pojištění TU Europa Standard (úrazové pojištění a léčebné výlohy, trvalé následky, asistenční služby a pojištění zavazadel).Základní cena nezahrnuje: služby místních průvodců, vstupné, systém Tour Guide, rezervační poplatky a spropitné (celkem cca 160 USD/os., povinný poplatek na místě), pobytovou taxu v Dubaji (cca 14 USD/dvoulůžkový pokoj/poznávací část), zálohu a pobytovou taxu během pobytové části (4 noci) - výše zálohy a pobytové taxy závisí na hotelu, další osobní výdaje. Možnost příplatku k večeřím (2) v rezervačním systému (nápoje za příplatek).

Kalkulace zájezdu a objednávka

Dospělí a děti Celkem 20 574  x = 41 148 9 920  x = 10 912  x = zdarma x = 619  x = 199  x = zdarma x = 862  x = 428  x = 924  x = 1 854  x = 93  x = 20 634  x = 12 152  x = 22 121  x = 22 121  x = 23 312  x = 22 610  x = 22 738  x = 22 738  x = 23 984  x = 24 605  x = 16 368  x = 13 392  x = 24 915  x = 26 023  x = 30 052  x = 34 835  x =
Celková cena zájezdu

Konečná cena bude potvrzena naším pracovníkem.

41148

Pořádající CK: Rainbow Tours

Objednávkový formulář

Žádám o: *
*
*
*
*
Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000