crosssearch

Argentina - Uruguay - Brazílie - Paraguay

Argentina - Uruguay - Brazílie - Paraguay
Poznávací zájezdy, Argentina

Termín: 17.10. - 30.10.2018
Délka: 10 nocí
Doprava: letecky
Strava: snídaně
Typ: , poznávací
Odlet: Praha
Konečná cena za osobu od: 92 990 Kč Nezávazně objednat nebo vybrat jiný termín zájezdu
Detailní popis hotelu

Popis hotelu

Přílet do Buenos Aires, transfer do hotelu, ubytování. Prohlídka města (Casa Rosada, Plaza de Mayo, Pirámide de Mayo, Catedral Metropolitana, Avenida de Mayo, Avenida 9 de Julio, Obelisco, Plaza Congreso, Basílica Nuestra Seňora del Pilar).

Detail zájezdu

Základní cena: Dospělá osoba

Program zájezdu:

1. den PRAHA - BUENOS AIRES
Setkání na letišti v Praze dvě hodiny před plánovaným odletem. Odlet z Prahy do Buenos Aires.

2. den BUENOS AIRES
Přílet do Buenos Aires, transfer do hotelu, ubytování. Prohlídka města - hlavní náměstí Plaza de Mayovčetně prezidentského paláce Casa Rosada, Metropolitní katedrála, projdete Avenida 9 de Julio keslavnému obelisku. V aristokratické čtvrti zvané Recoleta se nachází kostel Pany Marie ze sloupu a jedruhým nejstarším chrámem ve městě. Historcká čtvrť San Telmo, procházka do pitoresknía pestrobarevné čtvrti La Boca, věhlasné operní divadlo Colón. Možnost posezení nad pravýmargentinským šťavnatým steakem se sklenkou červeného vína. Nocleh v Buenos Aires.

3. den BUENOS AIRES
Ranní výlet do delty řeky Paraná, která se nachází jen několik kilometrů od metropole Buenos Aires.Díky tomu je toto místo oblíbeným místem pro trávení víkendů místních obyvatel. Pestré chatkyrůzných stylů jsou rozsety po okolí stejně jako malebné hospůdky. Odpoledne volno k návštěvěčetných muzeí či toulkám po centru Buenos Aires. Večer návštěva představení tanga s večeří, kde sesnoubí taneční umění s luxusem a elegancí. Nocleh v Buenos Aires.

4. den BUENOS AIRES - COLONIA DEL SACRAMENTO - MONTEVIDEO
Transfer do přístavu v Buenos Aires. Plavba lodí do uruguayského Colonia del Sacramento. Prohlídkaměsta, které se pyšní zápisem v listině UNESCO díky své překrásné historické čtvrti, kterou siprohlédnete. Ve městě je množství dlážděných ulic, starobylých náměstí, luceren, automobilovýchveteránů atd. Uruguayci jsou na toto město velmi hrdí. Přejezd do Montevidea, ubytování a nocleh.

5. den PUNTA DEL ESTE - MONTEVIDEO
Celodenní výlet do nejznámějšího uruguayského letoviska Punta del Este, které leží v jihovýchodníčásti Uruguaye. Punta del Este je synonymem pro dobrý vkus, honoraci a mondénní život. Zajímavostíje i maják, na který lze vystoupat po točitých schodech, a kdy křišťálové panely, které jsou součástíjeho osvětlovacího systému, byly přivezeny až z Francie. Zhruba o 13 kilometrů dál leží budovas názvem Casapueblo, která byla postavena dle návrhu uruguayského umělce Carlose PáezeVilarórem. Původně jej využíval jako letní rezidenci a dílnu, zde také strávil poslední dny svého života.Nyní se zde nachází kavárna, um

6. den MONTEVIDEO
Prohlídka hlavního města Uruguaye. Staré centrum je plné koloniálních budov, půvabných zákoutí,útulných kaváren a restaurací, které se snoubí s moderní architekturou bank, uměleckých galeriía správních úřadů. Noční život se odehrává v mnoha klubech a mnohdy končí až za svítání. Kromějiného uvidíte Palacio Legislativo, Světové obchodní centrum tvořeno ze tří věží, divadlo Solís, které jenejstarším uruguayským divadlem z roku 1856. Dále projdete přesl Plaza de Indipendencia, zastavítese u Palacio Salvo původně sloužící jako hotel. Ve městě je také několik nádherných parků, které tvoříoázu klidu v jinak rušné metropoli. U parku Batll je trojboký žulový obelisk vysoký 40 metrů. Na každéjeho straně je bronzová socha, kdy jedna představuje ,,zákon", další ,,svobodu" a poslední ,,moc".Metropoliltní katedrála byla vysvěcena v roce 1804, původně zde stával menší cihlový kostel. Noclehv Montevideu

7. den MONTEVIDEO - BUENOS AIRES
Transfer do přístavu v Montevideu. Plavba lodí do Buenos Aires.

7. den PŘELET DO FOZ DO IGUACU
Odtud transfer na letiště a přelet doIguacu. Po vyřízení celních a pasových formalit přejezd na brazilskou stranu. Nocleh ve Foz do Iguacu

8. den VODOPÁDY IGUACU
Prohlídka vodopádů z argentinské strany včetně vyhlídky na ,,Ďáblův chřtán". Iguacu Park je tropickýdeštný prales, který byl prohlášen za světové kulturní dědictví UNESCO, je to jedna z největšíchzalesněných rezervací v Jižní Americe. Odpoledne prohlídka vodopádů Iguacu z brazilské strany. Širšínež Viktoriiny vodopády a vyšší než Niagara nabízejí v délce téměř 3 km nezapomenutelný pohled na275 vodopádů a kaskád padajících do hloubky až 80 m v tzv. Ďáblově chřtánu. Majestátní hřmícívodopády, působivá vodní mlha protkaná nesčetnými duhami a kouzelná scenerie okolní přírody, tojsou vodopády Iguacu. Nocleh ve Foz do Iguacu.

9. den CIUDAD DEL ESTE
Výlet do nedalekého paraguayského městečka Ciudad del Este, které je druhým největším městemv Paraguay a honosí se nelichotivým přívlastkem jako nejzkorumpovanější město Jižní Ameriky.Mimochodem, Paraguay je jednou ze 23 zemí světa, která oficiálně diplomaticky uznává Tchaj-wan. Veměstě je proto hodně mešit a buddhistických chrámů. Možnost levného nákupu suvenýrů na místnímtržišti. Návrat do Brazílie. Nocleh ve Foz do Iguacu.

10. den IGUACU - RIO DE JANEIRO
Transfer na letiště ve Foz do Iguacu, odlet do Rio de Janeira. Odpoledne individuální volno, možnostkoupání a relaxace na nejznámější brazilské pláži Copacabana. Západ slunce můžete pozorovats nejoblíbenějším brazilským koktejlem Caipirinha. Nocleh v Rio de Janeiro.

11. den RIO DE JANEIRO
Po jízdě autokarem kolem jezera Rodrigo de Freitas na úpatí hory Corcovado pokračujete pozemnílanovkou tropickým pralesem Tijuca až těsně pod vrchol Corcovada. Po absolvování závěrečnýchschodů k soše Krista spasitele (Cristo Redentor) na vrcholku Corcovada se Vám naskytne fantastickýpohled na Rio de Janeiro. Následovat bude odjezd autokarem k druhému symbolu Rio de Janeirak Cukrové homoli. První kabinkovou lanovkou vyjedete nejdříve na horu Urca. Zde je možné ochutnatv ovocném baru místní specialitu - zmrzlinu z plodu Açaí, což jsou bobule rostoucí na palmáchv oblasti Paraná a Amazonie. Další kabinkovou lanovkou vyjedete na Cukrovou homoli (Pao de Acúcar),odkud se můžete kochat nádhernýmpohledem na jedno z nejhezčích měst světa.Nocleh v Rio de Janeiru.

12. den ODLET Z RIO DE JANEIRA
Dopoledne individuální volno, kterémůžete využít k nákupu suvenýrůa především exkluzivní brazilské kávy.Odpoledne transfer na letiště, odlet z Rio de Janeira do Prahy.

13. den PŘÍLET DO PRAHY

CENA ZÁJEZDU ZAHRNUJE
- leteckou přepravu a letištní poplatky
- 10x nocleh ve 3* hotelech se snídaní
- 1x večeře
- veškeré transfery během okruhu
- všechny prohlídky a vstupy dle programu
- služby česky hovořícího průvodce (min.16 osob)

CENA ZÁJEZDU NEZAHRNUJE
- fakultativní výlety a vstupy
- spropitné
- cestovní pojištění

Kalkulace zájezdu a objednávka

Dospělí a děti Celkem 92 990  x = 185 980 16 700  x =
Celková cena zájezdu

Konečná cena bude potvrzena naším pracovníkem.

185980

Objednávkový formulář

Žádám o: *
*
*
*
*
Informace o zájezdu, kategorie hotelu a doplňující text vycházejí z popisu pořádající cestovní kanceláře. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře Eso travel, která zájezd organizuje. Obchodní podmínky jsou zasílány e-mailem, společně se smlouvou o zájezdu, kterou je potřeba odsouhlasit a zaslat podepsanou zpět.