HF Ipanema Park

Eurovíkendy, Porto

Termín: 05.05. - 08.05.2018
Délka: 3 noci
Doprava: letecky
Strava: snídaně
Typ: hotel, pobytový
Odlet: Praha
Zobrazit přehled dalších termínů
Konečná cena za osobu od: 15 779 Kč Objednávka zájezdu

Popis hotelu

Popis hotelu

Město portského vína, historických památek a skvělé kuchyně - navštivte jedno z nejvíce charismatických měst Evropy! Kompletní balíček eurovíkendu do Porta.

Program zájezdu

1. DENpřílet do Porta, transfer do hotelu a ubytování v hotelu. Individuální program, možná návštěva restaurace na večeři.2. DENpo snídani informační schůzka s delegátem v lobby hotelu. Následuje individuální program nebo fakultativně celodenní panoramatický okruh městem s možností ochutnávky portských vín s česky hovořícím průvodcem.3. DENpo snídani informační schůzka s delegátem v lobby hotelu. Následuje individuální program nebo fakultativně celodenní výlet do Bragy / Bom Jesusu a Guimarase s česky hovořícím průvodcem.4. DENpo snídani check out a uložení zavazadel dle pokynů průvodce. Individuální volno. Ve večerních hodinách transfer na letiště a odlet do Prahy.Změna programu vyhrazena.

O destinaci

PORTODruhé největší a velmi moderní portugalské město, nedaleko břehu Atlantského oceánu. Toto starobylé město je někdy také nazýváno Oporto. Historické centrum Porta - Ribeira bylo v roce 1996 přidáno na seznam světových památek UNESCO a je specifické tím, že se zde nachází mnoho památek. Je zde mix památek od předních světových architektů z minulosti až po současnost a fantastické barokní řezby - to vše je umístěno u velké řeky Duoro. K hlavní atrakci patří například kostel Sao Francisco ze 14. století a také místní sklepy s nabídkou portského vína.

Fakultativní služby

A) panoramatický okruh městem s ochutnávkou portského vína 1 150 Kč*Během tohoto výletu se seznámíme s většinou památek tzv." Hlavního města severu" - čtvrtí Ribeira (UNESCO), barokní zvonicí kostela Dos Clérigos, katedrálou Terreiro da Sé a dalšími. Během okruhu uvidíte dva mosty navžené G. Eiffelem a pochopitelně ochutnáte místní portské víno. Výlet je pořádán v doprovodu česky hovořícího průvodce.kód pro rezervaci S 28022A (minimální počet pro realizace: 20)B) Celodenní výlet Braga / Bom Jesus a Guimaraes 1 300 Kč*Během tohoto výletu poznáme nejstarší město Portugalska Bragu s národním parkem Bom Jesus. Mezi nejznámější památky Bragy, kterému vládli Římané, Vizigóti i muslimové, patří zcela jistě katedrála Sé, klášter Tibaes či palác Biscainho. K obědu doporučujeme ochutnat místní specialitu rybu ,,bacalhau". Součástí tohoto výletu je návštěva kolébky portugalského národa, města Guimaraes, jehož středověké uličky vybízejí k procházce. Výlet je pořádán v doprovodu česky hovořícího průvodce.kód pro rezervaci S 28022B (minimální počet pro realizaci: 20)C) BALÍČEK ZA ZVÝHODNĚNOU CENUkombi balíček A + B 2 300 Kč*kód pro rezervaci S 28022C*Cena za osobu při rezervaci před odletem z Prahy

Hotel

hotel HF Ipanema Park NNNNNHotel je umístěn mezi řekou a centrem města. Cca 5 minut chůze od hotelu je vzdáleno Serralves Foundation (muzeum), k řece se dostanete procházkou přes Foz do Douro nebo skrz Parque da Cidade. Veřejná doprava je přímo u hotelu. K vybavení hotelu patří fitness, squash, hřiště, masáže, WiFi zdarma ve společenských místnostech, restauraci a na pokojích, krytý bazén a lounge bar v posledním patře s panoramatickým výhledem na město a Douro řeku. Pokoje jsou vybaveny klimatizací, TV, telefonem, minibarem, trezorem (za poplatek), fénem, vanou nebo sprchou a WC.

Detail zájezdu

Základní cena za osobu
Typ pokoje: A2A

Program zájezdu

1. DEN

přílet do Porta, transfer do hotelu a ubytování v hotelu. Individuální program, možná návštěva restaurace na večeři.

2. DEN

po snídani informační schůzka s delegátem v lobby hotelu. Následuje individuální program nebo fakultativně celodenní panoramatický okruh městem s možností ochutnávky portských vín s česky hovořícím průvodcem.

3. DEN

po snídani informační schůzka s delegátem v lobby hotelu. Následuje individuální program nebo fakultativně celodenní výlet do Bragy / Bom Jesusu a Guimarase s česky hovořícím průvodcem.

4. DEN

po snídani check out a uložení zavazadel dle pokynů průvodce. Individuální volno. Ve večerních hodinách transfer na letiště a odlet do Prahy.

Změna programu vyhrazena.Kód hotelu: 3888D

Cena zahrnuje: letenku, ubytování a stravování dle nabídky, transfer v cílové destinaci, služby delegáta, letištní taxy, palivové a bezpečnostní poplatky.

Kalkulace zájezdu a objednávka

Dospělí a děti Celkem 15 779  x = 31 558 21 674  x = 15 779  x = Pojištění a příplatky Celkem 120 Kč x =
Celková cena zájezdu

Konečná cena bude potvrzena naším pracovníkem.

31558

Bližší informace ke komplexnímu cestovnímu pojištění UNIQUA najdete v hodním menu.

Pořádající CK: Neckermann

Objednávkový formulář

Žádám o: *
*
*
*
*
Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000