Sea View Resorts

Řecko, Chios

Termín: 02.04. - 12.04.2018
Délka: 10 nocí
Doprava: letecky
Strava: snídaně
Typ: hotel, pobytový
Odlet: Praha
Zobrazit přehled dalších termínů
Konečná cena za osobu od: 29 690 Kč Objednávka zájezdu

Popis hotelu

Poloha

Jeden z nejlepších hotelů na Chiosu se nachází na jihovýchodě ostrova Chios, přímo v centru zátoky Karfas. Jeho poloha nabízí nádherné panoramatické výhledy na Egejské moře. Zlatavá písečná pláž zálivu je v dosahu necelých 200 metrů. Samotné centrum letoviska Karfas je vzdáleno 200 metrů od hotelu, hlavní město ostrova asi 7 km.

Vybavení

Bazén a dětský bazén s pool barem, restaurace a bar s terasou,výtah. Pro aktivní návštěvníky je tu fitness centrum, relaxovat můžete ve wellness s jacuzzi, kde se nabízí i masážní procedury a kosmetické služby. Ve společných prostorách je wifi připojení bez poplatku. K dispozici je i ubytování pro handicapované klienty.

Ubytování

Klimatizovaná studia pro 2-4 osoby, vybavený kuchyňský kout, koupelna s WC, vysoušeč vlasů. SAT/TV, telefon, trezor, minibar. Všechny pokoje mají balkón s výhledem na moře. Wifi připojení bez poplatku. Na vyžádání možnost jednolůžkových i propojených pokojů.

Popisy pokojů

Superior Studio výhled na moře
Klimatizovaná studia pro 2-4 osoby, vybavený kuchyňský kout, koupelna s WC, vysoušeč vlasů, SAT/TV, telefon, trezor, minibar, wifi připojení bez poplatku, balkón s výhledem na moře.

Stravování

Snídaně, možnost dokoupení polopenze.

Detail zájezdu

Základní cena: Dospělá osoba - Superior studio výhled do zahrady - Athény

Speciální služby zahrnuté v ceně zájezdu:
Transfer do/z hotelu taxíkem. Pojištění Basic ERV pojišťovny a.s. včetně léčebných výloh.

Cena zahrnuje:
ubytování se stravováním dle popisu,leteckou dopravu Praha - Athény - Chios a zpět v nejnižší tarifní třídě* s váhovým limitem zavazadla 20 kg a palubním cateringem s teplým jídlem včetně nápojů,letištní taxy a bezpečnostní poplatky včetně palivového příplatku,transfery na místě vozidlem TAXI, základní pojištění ERV Evropské pojišťovny a.s. včetně léčebných výloh,zákonné pojištění dle zákona č.159/99 Sb.* ceny jsou závislé na obsazenosti letů

Cena nezahrnuje:
služby delegáta

Kalkulace zájezdu a objednávka

Dospělí a děti Celkem 29 690  x = 59 380 30 940  x = 34 300  x = 24 930  x = 18 840  x = 23 390  x = 20 900  x = 19 450  x = Pojištění a příplatky Celkem 240 Kč x =
Celková cena zájezdu

Konečná cena bude potvrzena naším pracovníkem.

59380

Bližší informace ke komplexnímu cestovnímu pojištění UNIQUA najdete v hodním menu.

Pořádající CK: Greece Tours

Objednávkový formulář

Žádám o: *
*
*
*
*
Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000