Rafael Badalona

Eurovíkendy, Barcelona

Termín: 30.03. - 02.04.2018
Délka: 3 noci
Doprava: letecky
Strava: snídaně
Typ: hotel, pobytový
Odlet: Praha
Zobrazit přehled dalších termínů
Konečná cena za osobu od: 15 346 Kč Objednávka zájezdu

Popis hotelu

Kompletní balíček včetně transferů, českého průvodce a programu.

Barcelona

Katalánská metropole je fascinující místo, kde se setkává středověk s modernou, moře s horami, tradice s nejnovějšími trendy v architektuře, módě a designu. Pulsující Barcelona nás seznámí s hlavními zajímavostmi této živé středomořské destinace. Vychutnáte si unikátní stavby Antony Gaudího v čele s chrámem Sagrada Familia, honosnost modernistické čtvrti Eixample, překrásné výhledy z olympijského vršku Montjuick, přístav a svěžest pobřežních promenád i chrám katalánského fotbalu - slavný Nou Camp. Okružní jízda plná zajímavostí je tím nejlepší startem do temperamentního víkendu, který máme před sebou.

Program zájezdu

1. den
přílet do Barcelony, transfer do hotelu. Možnost fakultativního panoramatického okruhu s českým průvodcem ( exteriéry Plaza Espaňa, Montjuic, Olympijský přístav, Barceloneta, Park Guell, Sagrada Familia, Eixample, Passeig de Gracia, La Pedrera, Casa Batlló, Plaza Catalunya, ...). Večer informativní schůzka s delegátem v lobby hotelu.

2. den
ráno po snídani informativní schůzka v lobby hotelu. Dopoledne možnost pěší procházky s českým průvodcem historickým centrem Barcelony. Nevynecháte známý bulvár Las Ramblas, gotickou čtvrť, katedrálu La Seu, kouzelné náměstí Plaza del Rey, ani středověké uličky čtvrti El Born s překrásným svatostánkem Santa Maria del Mar. Odpoledne individuální program k návštěvě interiérů Gaudího paláců, nedokončené Gaudího katedrály Sagrada Familia nebo výjezd na kopec Tibidabo s nádhernými vyhlídkami na celou Barcelonu a okolí. Večer možnost večeře v přístavu.

3. den
po snídani možnost polodenního fakultativního do Montserratu s českým průvodcem (katalánská národní hora ca 50 km severozápadně od Barcelony s klášterem z roku 1025). Odpoledne individuální program.

4. den
po snídani vyklizení pokojů a uložení zavazadel dle pokynů průvodce. Individuální volno, transfer na letiště a odlet do Prahy.

Změna programu vyhrazena.

Hotel Rafael Badalona NNNN

hotel se nachazi v městské čtvrti Badalona na konečné linky metra L2 - BADALONA POMPEU FABRA. Od metra k hotelu cca 10 min.pěšky. Metrem bez přestupů do centra cca 20 min. (Sagrada Familia, Plaza Catalunya). Cestou z metra k hotelu je několik restaurací a vetší supermarket pro případný nákup. K moři je to od hotelu ca 5 min.pěšky. V okolí hotelu se nachází velké množství restaurací, barů, obchodů. V hotelu se mimo jiné nachází restaurace, bar, fitness. Pokoje jsou vybavené koupelnou, WC, sat. TV, minibarem, klimatizací, trezorem, WiFi.

Internetové stránky hotelu: www.rafaelhoteles.com/en/rafaelhoteles-badalona/

Detail zájezdu

Základní cena za osobu
Typ pokoje: A2A

Program zájezdu

1. DEN
  • po příletu do Barcelony transfer do hotelu. Individuální program nebo možnost fakultativního panoramatického okruhu s českým průvodcem (exteriéry Placa Espanya, Montjuic, Olympijský přístav, Barceloneta, Park Güell, Sagrada Familia, Eixample, Passeig de Gracia, La Pedrera, Casa Batlló, Placa Catalunya...). Večer informativní schůzka s delegátem v lobby hotelu. Večer možnost typické španělské večeře v Port Olimpicu.2. DEN
  • po snídani informační schůzka v lobby hotelu. Dopoledne možnost procházky s českým průvodcem historickým centrem Barcelony v ceně zájezdu. Odpoledne možnost objevit v rámci fakultativního výletu nejšťastnější vesnici v Katalánsku - Sant Sadurní. Proč ji místní obyvatelé nazývají právě nejšťastnější, poznáte sami během velice příjemného odpoledne, které strávíte poznáváním těch nejlepších katalánských výrobků jako je přírodní šumivé víno Cava a skvělá tradiční čokoláda. Nejdříve si projdete sklepy plné zrající Cavy s odborným výkladem s českým překladem, a po prohlídce sklepů bude následovat degustace. Další část programu bude zaměřená na čokoládu, která se zde vyrábí od roku 1840. Během interaktivní prohlídky se dozvíte spoustu zajímavostí o její historii, způsobu zpracování, druzích, a hlavně si vychutnáte lahodnou chuť čerstvé čokolády během výkladu. Poté návrat do Barcelony a individuální volno. Večer možnost podívat se na představení magické fontány na Placa Espanya, pokud bude v provozu.3. DEN
  • po snídani možnost individuální program nebo možnost půldenního fakultativního výletu do Montserratu s českým průvodcem. V podvečer návštěva Španělského náměstí a fontánového představení Magické fontány. V podvečerních hodinách možnost prohlídky interiérů Sagrady Famílie, které zajišťuje průvodce přímo na místě, a zajistí vám vstupenky i český výklad během procházky tímto Gaudího skvostem.4. DEN
  • po snídani check out a uložení zavazadel dle pokynů průvodce. Individuální volno, transfer na letiště a odlet do Prahy.Změna programu vyhrazena.Kód hotelu: 7222A

Cena zahrnuje: letenku, ubytování a stravování dle nabídky, transfer v cílové destinaci, služby delegáta, letištní taxy, palivové a bezpečnostní poplatky.

Kalkulace zájezdu a objednávka

Dospělí a děti Celkem 15 346  x = 30 692 19 120  x = 15 031  x = Pojištění a příplatky Celkem 120 Kč x =
Celková cena zájezdu

Konečná cena bude potvrzena naším pracovníkem.

30692

Bližší informace ke komplexnímu cestovnímu pojištění UNIQUA najdete v hodním menu.

Pořádající CK: Neckermann

Objednávkový formulář

Žádám o: *
*
*
*
*
Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000