Prodloužený víkend v Amsterdamu

Eurovíkendy, Amsterdam

Termín: 30.03. - 02.04.2018
Délka: 3 noci
Doprava: letecky
Strava: snídaně
Typ: , poznávací
Odlet: Praha
Zobrazit přehled dalších termínů
Konečná cena za osobu od: 13 990 Kč Objednávka zájezdu

Detail zájezdu

Základní cena: Dospělý - lůžko

Program zájezdu:

1.den: V dopoledních hodinách odlet z Prahy do Amsterdamu, odjezd hromadnou dopravou do hotelu, ubytování v Amsterdamu. Odpolední procházka centrem města s průvodcem během níž se seznámíte se všemi důležitými atraktivitami Amsterdamu, např. uvidíme budovu Královského paláce, náměstí Dam, Nový kostel, květinový trh Singel, Museumsplein, kde se nachází Rijksmuseum, muzeum Van Gogha či brusírna diamantů Coster Diamonds, kterou během naší prohlídky navštívíme. Dále uvidíme centrum zábavy kolem náměstí Leidseplein a Rembrandtplein s proslulými coffee shopy - nyní již pro cizince neatraktivní. Zvídavější mohou projít proslulou čtvrtí Červených luceren., která je vedle svého původního účelu i turistickou atrakcí. Individuální návrat do hotelu. Nocleh.

2. den: Snídaně, individuální program. Zájemci mohou s průvodcem Čedoku navštívit místním autobusem Zaanse Schans, zajímavý skanzen s větrnými mlýny, kde se seznámíme s tradiční výrobou dřeváků a sýrů, které zde lze nejen ochutnat, ale i zakoupit. Po návratu do Amsterdamu je možno podniknout fakultativní projížďku motorovou lodí po grachtech. Individuální program i návrat do hotelu. Nocleh.

3. den: Snídaně, individuální program. Zájemci mohou s průvodcem Čedoku podniknout výlet vlakem do hlavního města Den Haag. Během pěší prohlídky historickou částí města uvidíme například Binnenhof, Buitenhof, palác královny Nordeine, Mauritshuis s královskou sbírkou obrazů. Při dobrých časových možnostech je možno navštívit přímořské lázně Scheveningen a projít se po mořské promenádě, či okusit nějakou z místních specialit z plodů moře, za úvahu stojí i návštěva slavného parku Madurodam, kde jsou modely nejvýznamnějších staveb Nizozemska. Společný návrat do Amsterdamu, individuální program, nocleh.

4. den: Snídaně. Dopoledne volno, které můžeme využít k další návštěvě místních zajímavostí a navštívit např. dům Annny Frankové. Odpoledne odjezd hromadnou dopravou na letiště a odlet z Amsterdamu do Prahy. Přílet do Prahy v nočních hodinách..-

Cena nezahrnuje:
- vstupy, jízdné městskou, meziměstskou a vlakovou dopravou

Cena zahrnuje:
- 3 noclehy se snídaní v hotelu kat. *** ibisy
- leteckou dopravu, průvodce
- pojištění dle zák. č. 159/99 Sb.

Kalkulace zájezdu a objednávka

Dospělí a děti Celkem 13 990  x = 27 980 13 990  x = Pojištění a příplatky Celkem 120 Kč x =
Celková cena zájezdu

Konečná cena bude potvrzena naším pracovníkem.

27980

Bližší informace ke komplexnímu cestovnímu pojištění UNIQUA najdete v hodním menu.

Pořádající CK: Čedok

Objednávkový formulář

Žádám o: *
*
*
*
*
Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000