Romantický víkend v Paříži

Eurovíkendy, Paříž

Termín: 24.05. - 27.05.2018
Délka: 3 noci
Doprava: letecky
Strava: snídaně
Typ: , poznávací
Odlet: Praha
Zobrazit přehled dalších termínů
Konečná cena za osobu od: 14 990 Kč Objednávka zájezdu

Popis hotelu

Fakultativní služby:

- příplatek za jednolůžkový pokoj 4.990,- Kč - výlet lodí po Seině 290,- Kč (cena na místě cca 15 EUR) - večeře na lodi po Seině 2.990,- Kč - vstupenka na představení kabaretu Paradis Latin vč. sklenky šampaňského 1.590,- Kč - večeře (3-chodové menu Festival) + vstupenka na představení kabaretu Paradis Latin 2.590,- Kč - autokarový výlet do Versailles vč. vstupu do zámku a zahrad - mládež do 26-ti let 1.290,- Kč, dospělí 1.690,- Kč

Tipy pro správnou volbu:

- kvalitní ubytování v atraktivní lokalitě - jediná nabídka na ubytování v nejužším centru Paříže

Informace:

Je nutné počítat s částkou na dopravu MHD z důvodů mimořádných situací v metropoli (dopravní situace, počasí apod.) Změna programu vyhrazena.

Detail zájezdu

Základní cena: Dospělý - lůžko

Program zájezdu:

1. den: Odlet z Prahy do Paříže. Transfer z letiště, okružní jízda Paříží pro základní seznámení s metropolí - Náměstí Svornosti, muzeum Louvre, Vítězný oblouk, nákupní třída Champs Elysées, Trocadero, slavná Eiffelova věž, Invalidovna, úchvatná katedrála Notre Dame, ..., odjezd na ubytování v oblasti Latinské čtvrti, poté individuální program. Latinská čtvrť - turisticky nejpřitažlivější část Paříže, v pěší vzdálenosti řada stěžejních památek (dominantní katedrála Notre Dame, Pantheon, Montparnasse, Martovo pole a Eiffelova věž, Invalidovna), možnost procházek a odpočinku v nedalekých klidných Lucemburských zahradách či podél Seiny.

2. den: Po snídani volno k individuálnímu programu v Paříži - návštěvy muzeí, galerií, nákupy... Fakultativně jízdenka na loď po Seině, večer fakultativně možnost individuální návštěvy kabaretu Moulin Rouge.

3. den: Po snídani volno v Paříži nebo fakultativní výlet do Versailles - vč. návštěvy královského zámku a zahrad na okraji Paříže, v odpoledních hodinách návštěva parfumerie Fragonard, pěší procházka s průvodcem čtvrtí Montmartre s malebným náměstím malířů Place de Tertre, bazilikou Sacré Coeur, kabaretem Moulin Rouge, individuální návrat na hotel, večer fakultativně možnost návštěvy kabaretu Paradis Latin, fakultativně večeře v kabaretu.

4. den: Po snídani volno k individuálnímu programu v Paříži - návštěvy pamětihodností, muzeí, galerií, nákupy... V podvečerních hodinách transfer na letiště, odlet do Prahy.

Cena nezahrnuje:
- vstupy do památkových objektů

Cena zahrnuje:
- leteckou dopravu Praha - Paříž - Praha včetně tax a příplatků
- transfery z/ na letiště, okružní jízda Paříží
- 3 noclehy v hotelu*** s bufetovými snídaněmi, dvoulůžkové pokoje s příslušenstvím v Latinské čtvrti
- průvodce při společném programu, plánek Paříže
- pojištění dle zák. č. 159/99 Sb.

Kalkulace zájezdu a objednávka

Dospělí a děti Celkem 14 990  x = 29 980 14 990  x = 4 990  x = 290  x = 3 190  x = 1 590  x = 1 690  x = 1 290  x = 2 990  x = 2 590  x = Pojištění a příplatky Celkem 120 Kč x =
Celková cena zájezdu

Konečná cena bude potvrzena naším pracovníkem.

29980

Objednávkový formulář

Žádám o: *
*
*
*
*
Informace o zájezdu, kategorie hotelu a doplňující text vycházejí z popisu pořádající cestovní kanceláře. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře Čedok, která zájezd organizuje. Obchodní podmínky jsou zasílány e-mailem, společně se smlouvou o zájezdu, kterou je potřeba odsouhlasit a zaslat podepsanou zpět.
Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000