Chromata

Řecko, Santorini

Termín: 04.04. - 07.04.2018
Délka: 3 noci
Doprava: letecky
Strava: snídaně
Typ: hotel, pobytový
Odlet: Praha
Zobrazit přehled dalších termínů
Konečná cena za osobu od: 37 980 Kč Objednávka zájezdu

Popis hotelu

Atraktivní moderní hotýlek je zasazen v romantické Imerovigli. Imerovigli je jedna z nekrásnějších osad na Santorini, v minulosti vyhledávána aristokracií. Toto letovisko se nachází na severozápadním pobřeží, pouhé 2 km od hlavního města Fira. Díky vysoké poloze místa se můžete při zdejším pobytu těšit úchvatným výhledem do krajiny se sopečnými ostrovními útvary v moři, které Vám doslova vyrazí dech. Tato lokalita je ideální jako výchozí bod pro poznání ostrova. 10 km od letiště Athinios.

Vybavení

Zcela zrekonstruovaný hotel nabízí jedno z nejluxusnějších ubytování na ostrově a to ve 22 pokojích , při příchodu Vás uvítá vstupní hala s recepcí, využít můžeme společenské místnosti, strategicky umístěného venkovního bazénu. Občerstvení během celého dne nabízí bar u bazénu, který je zasazen přímo na útesu, příjemné posezení naleznete v gurmánská restaurace Chromata s nádherným výhledem na moře a jeho široké okolí Komorní hotel funguje na individuálním přístupu k hostům, ochotný přístup personálu zaručuje vysoký standart služeb. Pobyt v hotelu si můžete zpříjemnit masáží, léčebnými procedurami, návštěvou jacuzzi, či páry. Využít můžete služeb hotelové prádelny. Veřejné prostory disponují bezdrátové připojení k internetu.

Zábava a sport

Hotelový bazén, relaxace formou, návštěvy masáží, jacuzzi, páry

Stravování

Snídaně

Vybavení pokoje

Pohodlně zařízené pokoje v romantické bílé a moderním duchu, sprcha, televize, župan, všechny pokoje nabízí malebný nekonečný výhled na azurově modré moře

Internetové stránky hotelu: www.chromata-santorini.com

Detail zájezdu

Základní cena: Dospělá osoba - Dvoulůžkový pokoj Athény

Speciální služby zahrnuté v ceně zájezdu:
Transfer do/z hotelu taxíkem. Pojištění Basic ERV pojišťovny a.s. včetně léčebných výloh.

Cena zahrnuje:
ubytování se stravováním dle popisu,odlety v úterý leteckou dopravu Praha - Santorini - Praha s váhovým limitem zavazadla 15 kg, (u zájezdů s odletem v pátek nebo v neděli leteckou dopravu Praha - Athény - Santorini a zpět s váhovým limitem zavazadla 20 kg a palubním cateringem včetně nápojů, kalkulovaná cena letenky 16.000 Kč/osoba. Cena zájezdu bude přepočítána dle aktuální ceny letenky v den úhrady zálohy),letištní taxy a bezpečnostní poplatky včetně palivového příplatku,taxi transfer,asistence zástupce cestovní kanceláře,základní pojištění ERV Evropské pojišťovny a.s. včetně léčebných výloh,zákonné pojištění dle zákona č.159/99 Sb.

Kalkulace zájezdu a objednávka

Dospělí a děti Celkem 37 980  x = 75 960 40 040  x = 45 190  x = 50 380  x = 57 280  x = 65 980  x = 33 500  x = 74 770  x = Pojištění a příplatky Celkem 240 Kč x =
Celková cena zájezdu

Konečná cena bude potvrzena naším pracovníkem.

75960

Bližší informace ke komplexnímu cestovnímu pojištění UNIQUA najdete v hodním menu.

Pořádající CK: Greece Tours

Objednávkový formulář

Žádám o: *
*
*
*
*
Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000