Italský Nezbedník

Poznávací zájezdy, Itálie

Termín: 24.03. - 31.03.2018
Délka: 7 nocí
Doprava: autobusem
Strava: snídaně
Typ: , pobytový
Zobrazit přehled dalších termínů
Konečná cena za osobu od: 6 017 Kč Objednávka zájezdu

Popis hotelu

Poloha

**/*** hotely - střední kvality, které se nachází v satelitních městech (30-65 km od centra města), na trasách mezi navštěvovanými městy. 4 noci: Benátky/Lido di Jesolo/Padova (1 noc), Florencie/ Chianciano Terme (1 noc), Řím/Fiuggi (2 noci).

Vybavení: recepce, restaurace nebo bar.

Pokoje: jednoduše zařízené dvoulůžkové a třílůžkové pokoje s koupelnami.

Strava: kontinentální snídaně (pečivo, máslo, džem, káva, mléko) a za příplatek večeře (případně v nedaleké italské restauraci), nápoje k večeři za příplatek.

Místní kategorie: **/***

Víza:

Vízum

Osoby s jiným než českým občanstvím mohou podléhat jiným podmínkám udělení víza, proto prosím kontaktujte naše oddělení CK za účelem ověření.

Hodnocení klientů:

Všechny recenze k tomuto zájezdu najdete zde: http://r.pl/wloski-niezbednik/zakwaterowanie-vro-lato

Detail zájezdu

Základní cena: pokoj standardní

Ubytování: 2 lůžkový pokoj

Program:
Italský Nezbedník - 7 dní o Benátky - plavba gondolami po kanále Grande o Florencie - hlavní město Toskánska a renesance o Ponte Vecchio (,,Starý most") o Řím - historie Impéria o Vatikán - papežská audience o rezervace do Vatikánských muzeí o Assisi - město sv. Františka


Den 1

Odjezd z Polska dle jízdního řádu. Přejezd přes Česko a Rakousko. Během cesty jsou plánovány krátké zastávky. (Trasa cca 950 km)


Den 2

V dopoledních hodinách příjezd do Benátek na parkoviště Punta Sabbioni nebo Tronchetto. Následně plavba turistickou lodí na náměstí sv. Marka. Procházka čtvrtí San Marco, která seskupuje nejvýznamnější památky města: baziliku sv. Marka, Dóžecí palác a zvonici - nejvyšší budovu ve městě. Prohlídku zakončíme u slavného mostu Rialto. Následně volný čas. Odpoledne plavba gondolami po benátských kanálech. Večer přejezd do hotelu v okolí Benátek. (Trasa cca 100 km)


Den 3

Po snídani vystěhování z hotelu. Přejezd na prohlídku hlavního města Toskánska - Florencie. Během prohlídky města uvidíme mimo jiné: kostel Svatého Kříže s dochovanými freskami (ze 14. století) a s hrobkami nejslavnějších občanů města (včetně Michelangela), náměstí Piazza della Signoria, nejslavnější most města Ponte Vecchio a katedrálu Santa Maria del Fiore s nádhernou kopulí navrženou Brunelleschim a nejstarší budovu města - Baptisterium, ke které vede slavná Rajská brána. Volný čas. Možnost realizace fakultativního výletu do Padovy (za poplatek). Přejezd do hotelu v okolí Chianciano Terme. (Trasa cca 350 km)


Den 4

Po snídani přejezd do Vatikánu. Prohlídka Vatikánských muzeí (jedné z největších světových sbírek umění s exponáty od antiky po 20. století) a také návštěva Sixtinské kaple se slavnými freskami od Michelangela. Následně prohlídka baziliky sv. Petra, doporučujeme zejména pietu Michelangela - nádherný baldachýn navržený Berninim a sochu sv. Petra. V programu mimo jiné návštěva hrobu sv. Jana Pavla II. Na závěr dne doporučujeme italský večer ve stylové italské restauraci (za poplatek). Pozdě večer přejezd do hotelu v okolí Říma (tento den není v hotelu večeře). (Trasa cca 220 km)


Den 5

Po snídani vystěhování z hotelu. Přejezd do Vatikánu na setkání věřících (během papežova pobytu v Římě), následně k jedinečné procházce Římem. Prohlídku začneme od barokní části, uvidíme mimo jiné: Piazza Navona, Piazza di Spagna s fontánou Barcaccia ve tvaru lodě, Španělské schody s kaskádou zábradlí a balkonů a slavnou fontánou di Trevi. Následně si prohlédneme antické památky. Projdeme se ve stopách starobylých obyvatel: Pantheon, Kapitol, Forum Romanum (politické a společenské centrum starého Říma), Koloseum (obdivování zvenčí) a procházku zakončíme u Konstantinova oblouku. Večer návrat do hotelu v okolí Říma. (Trasa cca 150 km)


Den 6

Po časné snídani vystěhování z hotelu a přejezd do Assisi - města sv. Františka. Krátká prohlídka baziliky sv. Františka: dolního chrámu s hrobkou světce a horního chrámu s nádhernými freskami Giotty. Krátká procházka středověkými uličkami malebného města. Následně odjezd do Polska. Během cesty jsou plánovány krátké zastávky. (Trasa cca 1350 km)


Den 7

Příjezd do Polska v odpoledních hodinách (Woszczyce cca 10:00).


Upozornění k programu

Pořadí realizace bodů programu může být změněno či zrušeno. Delegát neprovází po muzejních objektech, historických centrech a jiných turistických objektech. S ohledem na ustanovení týkající se cestovního ruchu v Římě bude nutné využití veřejné hromadné dopravy během prohlídek. Pobytovou taxu se platí na místě, přímo v hotelech.


Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.

Základní cena zahrnuje: přejezd komfortním autokarem (WC, klimatizace, bar, video), ubytování v hotelech (4 noci), stravování: 4 kontinentální snídaně, 3 večeře (za příplatek), turistický program (viz níže), služby polského delegáta, pojištění TU Europa Standard (úrazové pojištění a léčebné výlohy, trvalé následky, asistenční služby a pojištění zavazadel).Základní cena nezahrnuje: vstupné do navštívených objektů, přejezdy hromadnou dopravou (včetně plavby turistickou lodí a gondolami v Benátkách, metrem v Římě), spropitné pro místní průvodce, rezervační poplatky do navštívených objektů, služby pro skupiny v systému TGS, pobytovou taxu. Orientační náklady na účast v programu cca 125 EUR (platí se delegátovi jako balíček). Nezahrnuje pobytovou taxu - celkem navíc cca 4 EUR (platí se přímo v hotelech), další jídla a nápoje, jiné osobní výdaje a fakultativní výlety.


Fakultativní výlety: italský večer v Římě cca 30 EUR, Padova cca 12 EUR (výlet se koná při velkém počtu zájemců).


Upozornění! Výše uvedené ceny a poplatky za balíček účasti v programu jsou uvedeny ke dni 5. 4. 2017 a mohou se změnit.


Slevy platí pro:
- žáky, studenty - zlevněné vstupenky po předložení žákovské/studentské legitimace.
- osoby se zdravotním postižením - zlevněné vstupenky/zdarma po předložení průkazu se stupněm postižení.

Kalkulace zájezdu a objednávka

Dospělí a děti Celkem 6 017  x = 12 034 1 240  x = 56  x = 573  x = 207  x = 428  x = 304  x = 614  x = 1 854  x = 56  x = 104  x = 62  x =
Celková cena zájezdu

Konečná cena bude potvrzena naším pracovníkem.

12034

Pořádající CK: Rainbow Tours

Objednávkový formulář

Žádám o: *
*
*
*
*
Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000