Velký okruh Thajskem

Poznávací zájezdy, Thajsko

Termín: 01.11. - 10.11.2018
Délka: 7 nocí
Doprava: letecky
Strava: polopenze
Typ: , poznávací
Odlet: Praha
Zobrazit přehled dalších termínů
Konečná cena za osobu od: 49 990 Kč Objednávka zájezdu

Popis hotelu

Program

1. den::
odlet z Prahy do Bangkoku.

2. den::
přílet do Bangkoku, transfer do hotelu, ubytování. Večeře v tradiční thajské restauraci s tanečním vystoupením a ukázkami thajského baletu. Individuální program s možnou návštěvou nočního trhu a barů na Pat Pongu. Noc v Bangkoku.

3. den::
prohlídka Bangkoku. Dopoledne navštívíte chrám Wat Traimit s překrásnou sochou Buddhy z ryzího zlata, chrámový komplex Wat Po, gigantická socha ležícího Buddhy vás okouzlí stejně jako krásná chrámová architektura. Prohlídka pokračuje v královském paláci s chrámem smaragdového Buddhy. Poté se přeplavíte přes řeku k chrámu ranních červánků Wat Arun, který je zdoben porcelánem a naskýtá jedinečné výhledy na Bangkok. Individuální program. Noc v Bangkoku.

4. den::
ráno se vydáte na sever od Bangkoku, první zastávkou bude romantický komplex královského letního paláce s mnoha letohrádky. Vaše cesta bude pokračovat do královského města Ayutthaye, odkud vládli thajští králové od roku 1351 déle než 400 let, prohlédnete si památky jedinečného významu. Navštívíte chrámy Wat Si Sampet a Wat Mahathat. Přejezd do města Lopburi. Návštěva ruin královského paláce krále Naraje. Zážitkem bude návštěva chrámu zasvěceného opicím, ty neobývají jen chrám, ale i město. Přejezd do města Phitsanulok.

5. den::
ráno odjezd do Sukhothai, které bylo prvním královským městem Siamu. Navštívíte historický park, krásné chrámy Wat Mahthat, Wat Sra Srí, Pra That Luang, který je jeden z nejstarších a nejzachovalejších dřevěných chrámů. Poté přejezd do Chiang Rai, nocleh.

6. den::
celodenní výlet do tzv. Zlatého trojúhelníku, kde se řeka Ruak setkává s Mae Khong a vytváří tak hranice 3 států: Thajska, Barmy a Laosu. Projížďka na člunu, návštěva hranic Laosu a Chian Sean, starobylého města. Během návratu do hotelu zastávka u kmene Meo a v domorodé vesnice. Nocleh v Chiang Rai.

7. den::
cesta na vrcholky kopců - návštěva horských kmenů Akka a Lanna nebo Yahu. Dále budete pokračovat do města Chiang Mai. Cestou se zastavíte u horkých minerálních pramenů, kde si můžete sami vyzkoušet uvařit křepelčí vajíčka. Odpoledne návštěva rukodělných dílniček - seznámíte se s výrobou slunečníků, tkaním hedvábí nebo broušením diamantů. Volný večer na nákupy na bazaru. Noc v hotelu v Chiang Mai.

8. den::
o brzké snídani odjezd do výcvikového střediska slonů. Nakrmíte slony, budete pozorovat koupání slonů a jejich práci v džungli. Vrcholem odpoledne se stane půlhodinová projížďka na slonech. Před polednem ještě navštívíte hadí farmu a zhlédnete hadí show. Oběd na orchidejové farmě. Odpoledne povede naše cesta k úpatí pohoří Doí Suthep. Autobus se vyšplhá do výšky 1 056 m n. m. k jedinečnému chrámovému komplexu Wat Doi Suthep, kde podle staré legendy o bílém slonu je uložena relikvie Buddhy. Noc v hotelu v Chiang Mai.

9. den::
individuální program, dle časových možností a letových řádů můžete s průvodcem navštívit starou Chiang Mai s chrámy a paláci, projít se podél starých vodních příkopů a hradeb. Odlet z Chiang Mai do Bangkoku a dále do Prahy. Možnost prodloužení o pobyt na 7 nocí na vybraném ostrově nebo v Pattaye.

10. den::
přílet do Prahy v pozdních nočních hodinách nebo v brzkých ranních hodinách.

Detail zájezdu

Základní cena za osobu - Dospělý ve 2lůžkovém pokoji 7 nocí s polopenzí

R2 - 2lůžkový pokoj - 2/0

Trasa zájezdu:
Bangkok o Ayutthaya o Phitsanulok o Sukhothai o Chiang Rai o Chiang Mai

Program:
1. den:
odlet z Prahy do Bangkoku.

2. den:
přílet do Bangkoku, transfer do hotelu, ubytování. Večeře v tradiční thajské restauraci s tanečním vystoupením a ukázkami thajského baletu. Individuální program s možnou návštěvou nočního trhu a barů na Pat Pongu. Noc v Bangkoku.

3. den:
prohlídka Bangkoku. Dopoledne navštívíte chrám Wat Traimit s překrásnou sochou Buddhy z ryzího zlata, chrámový komplex Wat Po, gigantická socha ležícího Buddhy vás okouzlí stejně jako krásná chrámová architektura. Prohlídka pokračuje v královském paláci s Chrámem smaragdového Buddhy. Poté se přeplavíte přes řeku k chrámu ranních červánků Wat Arun, který je zdoben porcelánem a naskýtá jedinečné výhledy na Bangkok. Individuální program. Noc v Bangkoku.

4. den:
ráno se vydáte na sever od Bangkoku, první zastávkou bude romantický komplex královského letního paláce s mnoha letohrádky. Vaše cesta bude pokračovat do královského města Ayutthaye, odkud vládli thajští králové od roku 1351 více než 400 let, prohlédnete si památky jedinečného významu. Navštívíte chrámy Wat Si Sampet a Wat Mahathat. Přejezd do města Lopburi. Zážitkem bude návštěva chrámu zasvěceného opicím, které neobývají jen chrám, ale i město. Přejezd do města Phitsanulok.

5. den:
ráno odjezd do Sukhothai, které bylo prvním královským městem Siamu. Navštívíte historický park, krásné chrámy Wat Mahthat, Wat Sra Srí, Wat Si Chum. Poté přejezd do Chiang Rai, nocleh.

6. den:
celodenní výlet do tzv. Zlatého trojúhelníku, kde se řeka Ruak setkává s Mae Khong a vytváří tak hranice 3 států: Thajska, Barmy a Laosu. Projížďka na člunu, návštěva hranic Laosu a Chian Sean, starobylého města. Návrat do hotelu v Chiang Rai.

7. den:
cesta na vrcholky kopců - návštěva horských kmenů Akka a Lanna nebo Yahu. Dále budete pokračovat do města Chiang Mai. Cestou se zastavíte u horkých minerálních pramenů, kde si můžete sami vyzkoušet uvařit křepelčí vajíčka. Odpoledne návštěva rukodělných dílniček - seznámíte se s výrobou slunečníků, tkaním hedvábí nebo broušením diamantů. Volný večer na nákupy na bazaru. Noc v hotelu v Chiang Mai.

8. den:
po brzké snídani odjezd do výcvikového střediska slonů. Nakrmíte je, budete pozorovat koupání slonů a jejich práci v džungli. Vrcholem odpoledne se stane půlhodinová projížďka na slonech. Před polednem ještě navštívíte hadí farmu a zhlédnete hadí show. Oběd na orchidejové farmě. Odpoledne povede naše cesta k úpatí pohoří Doí Suthep. Autobus se vyšplhá do výšky 1 056 m n. m. k jedinečnému chrámovému komplexu Wat Doi Suthep, kde je podle staré legendy o bílém slonu uložena relikvie Buddhy. Noc v hotelu v Chiang Mai.

9. den:
individuální program, dle časových možností a letových řádů můžete navštívit starou Chiang Mai s chrámy a paláci, projít se podél starých vodních příkopů a hradeb. Odlet z Chiang Mai do Bangkoku a dále do Prahy. Možnost prodloužení o pobyt na 7 nocí na vybraném ostrově nebo v Pattaye.

10. den:
přílet do Prahy v pozdních nočních hodinách nebo v brzkých ranních hodinách.

Cena zahrnuje:
leteckou dopravu Praha-Bangkok-Praha vč. letištních a bezpečnostních poplatků, letištní asistence a případného palivového příplatku o přelet Chiang Mai-Bangkok o 7 nocí s polopenzí během okruhu v kvalitních hotelech o dopravu klimatizovaným autokarem o vstupy dle programu o služby průvodce CK o služby místního průvodce o zákonné pojištění ve znění zákona č. 159/99 Sb.

Cena nezahrnuje:

Poznámka:
Příplatky za prodloužení v hotelu dle výběru - na vyžádání.

Kalkulace zájezdu a objednávka

Dospělí a děti Celkem 49 990  x = 99 980 1 500  x = 490  x = 990  x = 49  x =
Celková cena zájezdu

Konečná cena bude potvrzena naším pracovníkem.

99980

Objednávkový formulář

Žádám o: *
*
*
*
*
Informace o zájezdu, kategorie hotelu a doplňující text vycházejí z popisu pořádající cestovní kanceláře. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře Firo-Tour, která zájezd organizuje. Obchodní podmínky jsou zasílány e-mailem, společně se smlouvou o zájezdu, kterou je potřeba odsouhlasit a zaslat podepsanou zpět.
Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000