Klasický okruh po Svaté zemi

Poznávací zájezdy, Izrael

Termín: 06.05. - 13.05.2018
Délka: 7 nocí
Doprava: letecky
Strava: polopenze
Typ: hotel, poznávací
Odlet: Praha
Zobrazit přehled dalších termínů
Konečná cena za osobu od: 34 031 Kč Objednávka zájezdu

Popis hotelu

Trasa zájezdu

Tel Aviv o Caesarea o Haifa o Akko o Galilejské jezero o Tabgha o Capernaum o Beit Še´an o Tel-Aviv o Jeruzalém o Qumrán o Massada o Mrtvé moře o Nazareth o Tel Aviv

Program

1.den:
noční odlet z Prahy, přílet v časných ranních hodinách do Tel Avivu. Ubytování. Po snídani cesta do blízké Caesareje, města s římským amfiteátrem a byzantským akvaduktem. Dále Haifa, podzemní křižácké město Akko. Večer příjezd do Tiberiasu. Večeře. Po večeři je možná procházka po březích Galilejského jezera. Nocleh.

2.den:
snídaně. V ranních hodinách plavba lodí po Galilejském jezeře do Tabghy, kde je bazilika Rozmnožení chlebů a ryb, prohlédnete si ruiny staré synagogy a druhé Ježíšovo město, Capernaum. Cesta pokračuje přes Golanské výšiny do města Beit Še´an, nejrozsáhlejší archeologické lokality v Izraeli. Návrat do Tiberiasu, večeře a nocleh.

3.den:
snídaně. Cesta do Nazaretu, prohlídka, poté přesun do Tel Avivu, okružní jízda městem. Zastávka ve staré Jaffě, nejstarší a nejmalebnější části Tel Avivu. Na závěr dne přejezd do Jeruzaléma na ubytování, večeři a nocleh.

4.den:
snídaně. Podrobná prohlídka Jeruzaléma, Staré město i nové moderní budovy, kromě jiného vystoupíte na horu Olivetskou, navštívíte hrob Svaté Panny a hrob krále Davida. Křížovou cestou (Via Dolorosa) projdete ke Zdi nářků (možnost vsunout papírek s přáním). Budova Knessetu i slavný památník holocaustu Yad Vashem. Večeře a nocleh v Jeruzalémě.

5.den:
snídaně. Volný den v Jeruzalémě. Večeře a nocleh v Jeruzalémě.

6.den:
snídaně. Návštěva města Qumrán (svitky biblických textů Starého zákona). Pokračování do Massady - pouštní pevnosti postavené králem Herodem. Výstup lanovkou. Na zpáteční cestě zastávka v Ein Gedi a odpočinek u Mrtvého moře (možnost koupání). Večeře a nocleh v Jeruzalémě.

7.den:
v časných hodinách transfer na letiště a návrat do ČR.

Detail zájezdu

Základní cena za osobu - Dospělý ve 2lůžkovém pokoji 6 nocí s polopenzí + 1 noc se snídaní

R2 - 2lůžkový pokoj - 2/0

Cena zahrnuje slevu:
Sleva - poznávací zájezd 8% za včasnou rezervaci - do 30.03.
sleva platná do 31.3.2018
podmínkou je nákup poznávacího zájezdu min. 30 dní před odletem

Trasa zájezdu:
Tel-Aviv o Netanya o Caesarea o Haifa o Akko o Tiberias o Galilejské jezero o Tabgha o Capernaum o Beit She´an o Nazareth o Tel-Aviv o Jeruzalém o Betlém o Qumran o Massada o Mrtvé moře o Tel-Aviv

Program:
1. den:
odlet z Prahy do Tel-Avivu. Po příletu transfer do hotelu a ubytování.

2. den:
snídaně. Návštěva Caesarea, města s římským amfiteátrem a byzantským akvaduktem. Dále Haifa, podzemní křižácké město Akko. Večer příjezd do Tiberiasu a ubytování. Večeře. Po večeři je možná procházka po březích Galilejského jezera. Večeře a nocleh.

3. den:
snídaně. V ranních hodinách plavba lodí po Galilejském jezeře do Tabghy, kde je bazilika Rozmnožení chlebů a ryb, prohlédnete si ruiny staré synagogy a druhé Ježíšovo město, Capernaum. Cesta pokračuje přes Golanské výšiny do města Beit She´an, nejrozsáhlejší archeologické lokality v Izraeli. Návrat do Tiberiasu. Večeře a nocleh.

4. den:
snídaně. Cesta do Nazaretu, prohlídka, poté přesun do Tel-Avivu, okružní jízda městem. Zastávka ve starobylé Jaffě, nejstarší a nejmalebnější části Tel-Avivu. Na závěr dne přejezd do Jeruzaléma a ubytování (4 noci). Večeře a nocleh.

5. den:
snídaně. Celodenní program v západní části Jeruzaléma - budovy parlamentu, Yad Vashem - muzeum holocaustu, Ein Kerem (místo narození sv. Jana Křtitele). Večeře a nocleh.

6. den:
snídaně. Podrobná prohlídka Jeruzaléma, Staré město i nové moderní budovy, kromě jiného vystoupíte na horu Olivetskou, navštívíte hrob Svaté Panny a hrob krále Davida. Křížovou cestou (Via Dolorosa) projdete ke Zdi nářků (možnost vsunout papírek s přáním). V odpoledních hodinách cesta do Betléma, kde uvidíte Chrám Narození Páně a pole pastýřů. Večeře a nocleh.

7. den:
snídaně. Projedete kolem města Qumran (svitky biblických textů Starého zákona). Pokračování do Massady - pouštní pevnosti postavené králem Herodem. Výstup lanovkou. Na zpáteční cestě odpočinek u Mrtvého moře (možnost koupání). Večeře a nocleh.

8. den:
snídaně. Transfer na letiště a odlet do Prahy.

Cena zahrnuje:
leteckou dopravu Praha-Tel-Aviv-Praha o dopravu klimatizovaným autokarem dle programu o 7 nocí ve 2lůžkových pokojích s příslušenstvím v 3* hotelech o 6× polopenzi o vstupy dle programu o služby česky hovořícího místního průvodce (1. - 7. den zájezdu) o zákonné pojištění ve znění zákona č. 159/99 Sb.

Cena nezahrnuje:

Poznámka:
cena nezahrnuje spropitné (cca 80 USD).

Kalkulace zájezdu a objednávka

Dospělí a děti Celkem 34 031  x = 68 062 330  x = 36 990  x = 34 031  x = 290  x = 590  x = 640  x = 490  x = 49  x =
Celková cena zájezdu

Konečná cena bude potvrzena naším pracovníkem.

68062

Pořádající CK: Firo-Tour

Objednávkový formulář

Žádám o: *
*
*
*
*
Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000