crosssearch

Velká cesta Singapurem a Malajsií

Velká cesta Singapurem a Malajsií
Poznávací zájezdy, Malajsie

Termín: 11.10. - 27.10.2018
Délka: 14 nocí
Doprava: letecky
Strava: snídaně
Typ: hotel, poznávací
Odlet: Praha
Konečná cena za osobu od: 89 990 Kč Nezávazně objednat nebo vybrat jiný termín zájezdu
Detailní popis hotelu

Popis hotelu

Přílet do Singapuru, transfer do hotelu. Odpoledne procházka po středu města s návštěvou tamilského hinduistického chrámu Sri Marianmam, kde se v podve čer koná zajímavá ceremonie - pudža s ohňovými obětinami. Nocleh v Singapuru.

Detail zájezdu

Základní cena: Dospělá osoba

Program zájezdu:

1. den ODLET Z PRAHY
Odlet z Prahy do Singapuru s mezipřistáními.

2. den SINGAPUR
Přílet do Singapuru, transfer do hotelu. Odpoledne procházka po středu města s návštěvou tamilského hinduistického chrámu Sri Marianmam, kde se v podve čer koná zajímavá ceremonie - pudža s ohňovými obětinami. Nocleh v Singapuru.

3. den SINGAPUR
Půldenní prohlídka města: Čínská čtvrť, Rafflesův pomník, parlament, botanická zahrada s vyhlášenou kolekcí orchidejí, kopec Mount Faber, odkud je překrásný pohled na město. Odpoledne možné nákupy na proslulé Orchard Road nebo fakultativně výlet lanovkou na ostrov Sentosa - zábavní park s úchvatným akváriem, delfíny, umělou sopkou, zahradou motýlů či hmyzím pavilónem. Nocleh v Singapuru.

4. den SINGAPUR - JOHOR BAHRU - MELAKA
Snídaně. Transfer přes hráz v Johor Bahru, pokračování do Melaky. Prohlídka koloniální Melaky s návštěvou zřícenin kostela sv. Pavla, kde býval pohřben sv. František Xaverský. Domy v centru jsou natřeny temně červenou barvou, vyniká mezi nimi sídlo bývalého holandského guvernéra Stadthuys. Návštěva nejstaršího čínského chrámu v Malajsii Cheng Hoon Teng a uličky starých čínských kupeckých domků na Hang Jebat. Nocleh v Melace.

5. den MELAKA - PUTRA JAYA - KUALA LUMPUR
Snídaně. Odjezd z Melaky do Putra Jaya. Putra Jaya vyrostla na zelené louce a dominantami města jsou ohromná mešita Masjid Putra na okraji umělého jezera a vládní palác Perdana Putra s náměstím Dataran Putra. Město je dokladem ohromného rozvoje, který Malajsie v posledních třiceti letech prodělala. Pokračování do Kuala Lumpur, nocleh v Kuala Lumpuru.

6. den KUALA LUMPUR
Snídaně. Celodenní prohlídka Kuala Lumpur, s návštěvou ústředního náměstí Merdeka, Národní mešity, projížďka kolem hlavní železniční stanice, postavené v romantickém maurském slohu. Městu dominuje televizní věž a dvojice mrakodrapů ropné firmy Petronas. Výlet pokračuje blízkým okolím města a návštěvou scénických hinduistických svatyní v jeskyních Gua Batu. Večer doporuču jeme návštěvu večerního tržiště v čínské čtvrti kolem uličky Jalan Petaling. Nocleh v Kuala Lumpuru.

7. den KUALA LUMPUR - TAMAN NEGARA
Snídaně. Odjezd do jednoho z nejcennějších národních parků světa Taman Negara, který ochraňuje původní malajský tropický deštný les, druhově nejbohatší lesní ekosystém naší planety. Příjezd na molo v Kuala Tembeling, pokračování lodí po řece do pralesního hotelu v Taman Negaře. Večeře. Noční procházka pralesem s pozorováním atmosféry noční džungle. Nocleh.

8. den TAMAN NEGARA
Výprava do pralesa, procházka po nejdelším závěsném chodníku na světě, jenž umožňuje průzkum korunního patra pralesa s orchidejemi, liánami a květy velikánů. Po obědě krátký raft a návštěva osady tzv. orang asli původních obyvatel, již dosud žijí na úrovni doby kamenné. Večeře, nocleh.

9. den TAMAN NEGARA - CAMERON HIGHLANDS
Přejezd vodním taxi přes řeku Tembeling do Kuala Tanah. Pokračujeme pozemní cestou na Cameronskou vysočinu ve státě Perak. Místo prozkoumal brit W. Cameron koncem 19. století za účelem rekreace britských kolonialistů. Dnes je vysočina (1.300 - 1.800 m. n. m.) známá produkcí čaje, ovoce a zeleniny. Zastávka na čajové farmě s ochutnávkou. Následuje místní trh s ovocem a zeleninou a zastávka na jahodové farmě. Nocleh.

10. den CAMERON HIGHLANDS
Procházka mechovým pralesem s orchidejemi, kořením či rafflesiemi - květinami s největšími květy na světě. Přejezd kolem vodopádů do osady obyvatel orang asli. Návrat na hotel, nocleh.

11. den CAMERON HIGHLANDS - BUKIT MERAH - PENANG
Odjezd do Penangu. Cestou prohlídka vápencové jeskyně Tempurung, zastávka v Bukit Merah Laketown spojená s návštěvou ostrova orangutanů a procházkou s pozorováním těchto vzácných lidoopů. Pak přejezd po nejdelším malajském mostě na ostrov Penang. Ubytování, nocleh.

12. den GEORGETOWN
Prohlídka Georgetownu zahrnuje hradby pevnosti Cornvallis, rušnou Street of Harmony, Khoo Kongsi - neboli klanové domy shromažďující rodiny z čínských komunit, Chew Jetty - původní čínská čtvrť, chrám Chayamangkalaram - neboli chrám ležícího Buddhy. Volné odpoledne k individuální prohlídce města. Nocleh.

13. den LANGKAWI
Transfer do přístavu, plavba (2h) trajektem na ostrov Langkawi. Po příjezdu transfer do plážového hotelu. Volný program.

14. - 14. den LANGKAWI - VOLNÝ PROGRAM
Volný program s možností koupání či výletem lanovkou na horu Gunung Machinchang - visutá plošina s výhledem na celý ostrov.

16. den ODLET DO PRAHY
Volné dopoledne. Odpoledne transfer na letiště, odlet přes Kuala Lumpur do Prahy.

17. den PŘÍLET DO PRAHY
Přílet do Prahy.

CENA ZÁJEZDU ZAHRNUJE
- leteckou přepravu Praha - Singapur a Langkawi - Praha s přestupy
- letištní poplatky
- trajekt Penang - Langkawi
- 14 noclehů se snídaní v hotelech 3* a 4*
- 1x oběd a 2x večeře v Taman Negara
- program dle itineráře včetně vstupů a transferů
- místního průvodce a průvodce CK

CENA ZÁJEZDU NEZAHRNUJE
- fakultativní akce
- cestovní pojištění

Kalkulace zájezdu a objednávka

Dospělí a děti Celkem 89 990  x = 179 980 26 900  x =
Celková cena zájezdu

Konečná cena bude potvrzena naším pracovníkem.

179980

Objednávkový formulář

Žádám o: *
*
*
*
*
Informace o zájezdu, kategorie hotelu a doplňující text vycházejí z popisu pořádající cestovní kanceláře. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře Eso travel, která zájezd organizuje. Obchodní podmínky jsou zasílány e-mailem, společně se smlouvou o zájezdu, kterou je potřeba odsouhlasit a zaslat podepsanou zpět.