Oasis

Maroko, Agadir

Termín: 23.02. - 09.03.2018
Délka: 14 nocí
Doprava: letecky
Strava: polopenze
Typ: hotel, pobytový
Odlet: Katovice
Zobrazit přehled dalších termínů
Konečná cena za osobu od: 18 407 Kč Objednávka zájezdu

Popis hotelu

Poloha

Komfortní hotel Oasis se nachází v klidné oblasti Agadir, ve vzdálenosti cca 400 m od centra města. V centru a u pobřežní promenády široký výběr restaurací, barů a obchodů.

Pláž

Hotel Oasis se nachází asi 300 metrů od široké, písečné, veřejné pláže (přechod přes poměrně rušnou ulici a promenádu). Lehátka a slunečníky na pláži - za poplatek (cca 30 MAD/set/den).

Vybavení

Hotel Oasis prošel kompletní rekonstrukcí v roce 2007.

24hodinová recepce, prostorné lobby, 2 výtahy, restaurace, směnárna, 2 bary, obchody se suvenýry. V hotelu je také sladkovodní bazén, malé dětské hřiště, mini klub pro děti (otevřený v období červenec-srpen) a lázeňské centrum s hammam, saunou a masážemi (za poplatek - sauna cca 100 MAD, hammam cca 150 MAD, podrobný ceník k dispozici na recepci). Lehátka a slunečníky u bazénu - zdarma. Hotel neposkytuje plážové osušky.

Pokoje

Hotel Oasis má 152 standardních pokojů umístěných v čtyřpatrové budově (možnost 1 přistýlky ve formě rozkládacího lůžka - pouze pro děti) o rozloze cca 25 m2. Všechny pokoje s vlastním sociálním zařízením, TV, telefonem a trezorem (za poplatek cca 2,5 EUR/den). Kromě toho je v každém pokoji individuálně nastavitelná klimatizace a lednička (omezený počet - na vyžádání) zdarma. Většina pokojů s malým balkonem.

Strava

Snídaně a večeře formou bufetu. Za příplatek oběd, rovněž formou bufetu.

Sport a zábava

Zdarma malá posilovna a stolní tenis. Na vrcholu letní sezóny (červenec-srpen) hotel provozuje animační program v omezené míře (v anglickém a francouzském jazyce). 6x v týdnu večery s živou hudbou.

Internet

Bezdrátové připojení na internet Wi-Fi v hale recepce - zdarma a internetový koutek na recepci - za poplatek (cca 20 MAD/15 minut).

Místní kategorie

****

Jiné

www.tulipinnoasisagadir.com

Náš názor

Dobrý hotel s vysokou úrovní služeb, oblíbený mezi zákazníky. Příznivá poloha v blízkosti turistického centra.

Hodnocení klientů

Všechny recenze k tomuto hotelu najdete zde: http://r.pl/maroko-agadir-wczasy/oasis

Detail zájezdu

Základní cena: pokoj standard

Ubytování: 2 lůžkový pokoj

Program:
Den první

Odlet z Polska. Sraz u stanoviště CK 2 hodiny před plánovaným odletem letadla. Aktuální letové řády sledujte na R.pl /rozklady.


Den druhý až předposlední

Čas na odpočinek, koupání v moři a opalování nebo možnost využití fakultativních výletů.


Den poslední

Vystěhování z hotelu, transfer na letiště, návrat do Polska.


Odlety z: Varšavy a Katovic. Sraz u stanoviště CK 2 hodiny před plánovaným odletem letadla. Aktuální letové řády sledujte na R.pl /rozklady.

UPOZORNĚNÍ! Ceny uvedené v katalogu společně s aktuálními cenami v systému jsou platné pouze pro obyvatele ČR. V případě jiné státní příslušnosti - cena a místa na potvrzení.

Základní cena zahrnuje: přelet letadlem, letištní taxy, transfery: letiště - hotel - letiště, ubytování: 7 nebo 14 nocí, stravování dle popisu ubytování, služby polského rezidenta, balíček pojištění TU Europa Standard (úrazové pojištění a léčebné výlohy, trvalé následky, asistenční služby a pojištění zavazadel).Základní cena nezahrnuje: fakultativní výlety, stravu jinou než je uvedeno v popisu každého hotelu, nápoje k jídlu (netýká se All Inclusive) a další osobní výdaje.

Kalkulace zájezdu a objednávka

Dospělí a děti Celkem 18 407  x = 36 814 56  x = 304  x = 614  x = 1 234  x = 1 229  x = 443  x = 93  x = 222  x = Pojištění a příplatky Celkem 240 Kč x =
Celková cena zájezdu

Konečná cena bude potvrzena naším pracovníkem.

36814

Bližší informace ke komplexnímu cestovnímu pojištění UNIQUA najdete v hodním menu.

Pořádající CK: Rainbow Tours

Objednávkový formulář

Žádám o: *
*
*
*
*
Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000