To nejkrásnější z ostrova bohů - Bali

Poznávací zájezdy, Indonésie

Termín: 28.03. - 09.04.2018
Délka: 10 nocí
Doprava: letecky
Strava: snídaně
Typ: , poznávací
Odlet: Praha
Zobrazit přehled dalších termínů
Konečná cena za osobu od: 50 900 Kč Objednávka zájezdu

Popis hotelu

1. denOdlet z Prahy/Vídně na Bali s přestupem.

2. den Odpoledne přílet na Bali a transfer do hotelu, odpočinek, noc v hotelu u moře.

3. den Odjezd do vnitrozemí, shlédnete představení legendárního ,,tance démonů" - Barong a pak se vydáte do městečka Celuk, které je v celé Asii proslulé svými šperkařskými dílničkami. Cesta pokračuje do Ubudu, návštěva uměleckého tržiště a muzea, volno, prohlídka sloní jeskyně Goa Gajah s vypodobněním boha Ganéši, ubytovaní v Ubudu.

4. den První zastávka bude na březích chladného jezera Bratan, kde stojí chrám Ulun Danu. V období dešťů, kdy bývá často zahalen mlhou, působí tento chrám opravdu mysticky. Jakmile přejedete přes horské sedlo, krajině vévodí kávovníkové a hřebíčkové plantáže a uprostřed nich navšívíte vodopád Munduk, k němuž budete scházet asi 15 min. strmou cestou pod gigantickými stromovými kapradinami. Na cestě zpět k autu uvidíte, jak rostou muškátové ořechy. Na severním pobřeží nad vesnicí Banjar navštívíte opravdovou oázu klidu a meditace - buddhistický klášter Vihara Buddha. Budete mít výhled na moře i do hor a pak se ještě smočíte v nedalekých horkých sirných pramenech. Pozdě odpoledne budete pokračovat po severním pobřeží do místa Pemuteran, kde se večer ubytujete v hotelu.

5. den Z přístaviště Labuan Lalang krátký přejezd na Jelení ostrov (Menjangan), proslulý podmořským světem a korálovou stěnou. Dopoledne strávíte šnorchlováním (výbava k dispozici), poté zpět do Pemuteranu (možnost osprchování v hotelu). Při cestě do Loviny navštívíte ještě opičí chrám Pulaki.

6. den Vydáte se podél severního pobřeží a zastavíte u unikátního chrámu Pura Beji. Horskými, klikatícími se cestami vyjedete k vulkánu Kintamani, odkud se v místě Penulisan naskýtá velkolepý pohled z okraje kaldery vulkánu (průměr 12 km) na kráterové jezero a činný, mohutný vulkán Batur (1.717 m n.m.). Poté budete pokračovat k horskému chrámovému komplexu Besakih. Besakih je nejdůležitější hindubalijská svatyně, která tvoří se sopkou Gunung Agung, jež celému ostrovu vévodí, jeho pomyslný střed. Kolem mystického sídla bohů - vulkánu Agung - se vydáte směr Candidasa. Pojedete málo frekventovanými silničkami kolem vesnice Selat, kde můžete vychutnávat pohled na rýžové terasy a plantáže salakových palmiček. Ubytujete se v útulné Candidase.

7. den Návštěva vesnice Tenganan, kde žijí Agabalijci, prapůvodní obyvatelé ostrova. Romantickou krajinou rybářského kraje Candidasa budete pokračovat do netopýří jeskyně Goa Lawah, u které stojí malá svatyně a kolem se prohání tisíce netopýrků. V nedalekém místě Klungkung navštívíte soudní halu Kertha Gosa, kde se dávní králové radili o osudu provinilců s bráhmany. Mravoučné stropní malby znázorňují, co může čekat hříšníky na onom světě. Zpět do hotelu u moře a ubytování na 2 či 5 nocí.8. den resp.

8.-11. den Volný program u moře.9. den resp.

12. den Dopoledne volno, odpoledne transfer na letiště a odlet do Evropy.10. resp.

13. den Přílet do Prahy nebo Vídně.

Detail zájezdu

Základní cena: dospělá osoba

Cena zahrnuje:
leteckou dopravu vč. letištních tax, transfer letiště-okruh-hotel-letiště, veškeré transfery během okruhu klimatizovaným vozem, ubytování na 10 nocí se snídaní, 6x oběd, 1x snack, vstupy, výlet lodí na ostrov Menjangan vč. vybavení na šnorchlování, asistenci partnerské CK v AJ, služby anglicky mluvícího řidiče/průvodce po celou dobu okruhu, služby česky mluvícího delegáta na Bali (1x návštěva na hotelu, povinné pojištění CK proti úpadku.

Cena nezahrnuje:
obědy, spropitné řidiči/průvodci, cestovní pojištění.

Poznámky:
Cena v jednolůžkovém pokoji je platná při cestě minimálně 3 osob, tj. dvoulůžkový a jednolůžkový pokoj. Pokud klient cestuje sám, nelze tuto cenu uplatnit. Pro samostatného cestujícího dodá cenu na vyžádání náš prodejní tým.

Kalkulace zájezdu a objednávka

Dospělí a děti Celkem 50 900  x = 101 800 39 700  x = 47 300  x =
Celková cena zájezdu

Konečná cena bude potvrzena naším pracovníkem.

101800

Pořádající CK: BlueSky

Objednávkový formulář

Žádám o: *
*
*
*
*
Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000