Dolphin Beach

Řecko, Chalkidiki

Termín: 05.05. - 12.05.2018
Délka: 7 nocí
Doprava: letecky
Strava: all inclusive
Typ: hotel, pobytový
Odlet: Katovice
Zobrazit přehled dalších termínů
Konečná cena za osobu od: 12 109 Kč Objednávka zájezdu

Popis hotelu

POLOHA HOTELU

Hotel se nachází v prázninovém letovisku Possidi, odkud můžete při dobré viditelnosti spatřit pohoří Olymp. Od pláže (lehátka a slunečníky za poplatek) je oddělen pouze místní komunikací. Letiště v Theassaloniki je vzdáleno cca 100 km.

POPIS HOTELU

Příjemný hotel s rodinnou atmosférou se skládá z několika budov a svým hostům nabízí vstupní halu s recepcí, směnárnu, restauraci, internetový koutek, minimarket, koktejlový bar a pěkný bazén (lehátka a slunečníky zdarma). V hotelu se také nachází taverna, kde můžete ochutnat řecké speciality.

POKOJE

Klimatizované pokoje jsou vybavené koupelnou se sprchou a WC, telefonem, SAT-TV, rádiem, miniledničkou a balkonem nebo terasou. Na recepci si lze pronajmout bezpečnostní schránku (cca 3 EUR na den). Na vyžádání možnost zajistit dětskou postýlku zdarma.

SPORT A ZÁBAVA

Přímo v hotelu si můžete zdarma zahrát stolní tenis a kulečník, za poplatek kulečník a elektronické hry. Pro děti je zde malé dětské hřiště.

STRAVOVÁNÍ

Polopenze formou bufetu.

Detail zájezdu

Základní cena: standard

Ubytování: 2 lůžkový pokoj

Program:
Den první

Sraz u stanoviště CK 2 hodiny před odletem letadla na vybraném letišti. Aktuální letový řád sledujte na r.pl\rozklady.

Den druhý až předposlední

Čas na odpočinek, koupání v moři, opalování a fakultativní výlety.

Den poslední

Vystěhování hotelu a transfer na letiště (přesný čas srazu uvede delegát CK na místě). Návrat do Polska.

Základní cena zahrnuje: leteckou dopravu, letištní poplatky, transfery letiště-hotel-letiště, 7 nebo 14 nocí v hotelu (v případě zájezdu na 11 dní = 10 nocí v hotelu - odlet v neděli/přílet ve středu, v případě zájezdu na 12 dní = 11 nocí v hotelu - odlet ve středu/přílet v neděli), stravování podle popisu hotelu, polsky mluvícího delegáta, základní pojištění TU Evropa standard (úrazové pojištění a léčebné výlohy, trvalé následky, asistenční službu a pojištění zavazadel).


Základní cena nezahrnuje: fakultativní výlety, jiné stravování než je uvedeno v popisu jednotlivých hotelů, nápoje k jídlům (pokud není v popisu hotelu uvedeno jinak) a další osobní výdaje.
Upozornění! Cena nezahrnuje pobytovou taxu, jejíž výše je 0,5 - 4 EUR/pokoj/den. Poplatek je povinný a hradí se na recepci při ubytování.

Kalkulace zájezdu a objednávka

Dospělí a děti Celkem 12 109  x = 24 218 56  x = 655  x = 236  x = 304  x = 614  x = 1 234  x = 119  x = 93  x = Pojištění a příplatky Celkem 240 Kč x =
Celková cena zájezdu

Konečná cena bude potvrzena naším pracovníkem.

24218

Pořádající CK: Rainbow Tours

Objednávkový formulář

Žádám o: *
*
*
*
*
Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000