Kosta Mare Palace Resort & Spa

Řecko, Kréta

Termín: 27.08. - 03.09.2018
Délka: 7 nocí
Doprava: letecky
Strava: all inclusive
Typ: hotel, pobytový
Odlet: Praha
Zobrazit přehled dalších termínů
Konečná cena za osobu od: 27 080 Kč Objednávka zájezdu

Popis hotelu

Poloha:

Hotel se nachází v klidné části letoviska Anissaras, přímo u dlouhé písečné pláže. Přibližně 20 km od letiště Heraklion a pouhé 4 km od živého centra města Hersonissos. Pro golfové nadšence je tento hotel ideální volbou, jelikož do golfového clubu je to cca 3 km. V blízkosti hotelu jsou různé mini markety, bary a taverny. Kvalitní hotel v klidné lokalitě, přímo na pláži je vhodný pro rodiny s dětmi i pro náročnější klientelu.

Vybavení Hotelu:

Hotel nabízí velmi elegantní recepční prostor, lobby bar s terasou, společenskou místnost s TV, knihovnu, internetový koutek (za poplatek), restauraci, ala carte restauraci, bar, Wi-Fi připojení ve společných prostorech hotelu zdarma. Sportovní nadšenci mají k dispozici stolní tenis, biliard (za poplatek), šipky, tenisové kurty, volejbalové hřiště, mini fotbalové hřiště, vnitřní bazén, posilovnu a vodní sporty na pláži (za poplatek). K relaxaci mohou hosté využít služeb moderního Spa centra - sauna (30 min zdarma), parní lázně (30 min zdarma), vířivka (zdarma), manikúra a pedikúra (za poplatek), masáže (za poplatek). V zahradě resortu se nachází 3 venkovní bazény, dětský bazén a dětské hřiště. Lehátka, slunečníky a osušky jsou u bazénu k dispozici zdarma.

Vybavení pokoje:

Ubytování je k dispozici ve dvoulůžkových pokojích s výhledem na bazén s možností jedné přistýlky, pro dítě nebo dospělou osobu. Za příplatek je možné ubytování ve dvoulůžkových pokojích s výhledem do zahrady, s bočním výhledem na moře nebo s přímým výhledem na moře. Na vyžádání a za příplatek jsou k dispozici rodinné pokoje, zde je možnost ubytovat až 4 dospělé osoby. K vybavení každého pokoje patří vlastní sociální zařízení (koupelna s vanou nebo sprchovým koutem, WC a fén), klimatizace, telefon, trezor (zdarma), SAT/TV a balkon nebo terasa.

Pláž & plážový servis:

Písečná pláž s oblázky se nachází hned u hotelu. Vstup do moře je pozvolný, ale doporučujeme vhodnou obuv do vody, jelikož při vstupu do moře se vyskytují kameny. Plážový servis - lehátka, slunečníky a osušky jsou pro klienty hotelu zdarma.

Sport & Fitness:

Venkovní bazény, dětský bazén, stolní tenis, biliard, šipky, tenisové kurty, volejbalové hřiště, mini fotbalové hřiště, vnitřní bazén, posilovnu a vodní sporty na pláži, sauna, parní lázně, vířivka, manikúra a pedikúra, masáže, mini club, dětské disco, animační programy + zábavné večerní programy s živou hudbou.

Stravování:

All inclusive

All inclusive zahrnuje snídaně, obědy a večeře, lehké občerstvení během dne, místní rozlévané alkoholické a nealkoholické nápoje v místech a časech určených hotelem. U večeře je vyžadováno formální oblečení (dlouhé kalhoty u mužů).

Poznámka:

Od 1.1.2018 vychází v platnost zavedená pobytová taxa, která se platí na recepci v hotovosti v den příjezdu - částka se pohybuje od 0,5 - 4 EUR/pokoj/noc dle kategorie ubytování. Výše poplatku se může během roku měnit. Tuto taxu není možné vybrat předem a zahrnout do celkové ceny zájezdu.

Detail zájezdu

Základní cena: 1. Dospělá osoba v pokoji výhled bazén

Cena zahrnuje:
- Leteckou dopravu Praha - Heraklion - Praha
- Veškeré letištní taxy a poplatky vč. paliva
- Transfer letiště - hotel - letiště
- Ubytování na 7 nocí v uvedeném hotelu s All inclusive
- Služby česky hovořícího delegáta
- Pojištění proti úpadku CK

Cena nezahrnuje:
- Rozšířené Top cestovní pojištění vč. pojištění storna zájezdu
- Fakultativní výlety a služby (možno přiobjednat na místě u delegáta) - Od 1.1.2018 vychází v platnost zavedená pobytová taxa, která se platí na recepci v hotovosti v den příjezdu - částka se pohybuje od 0,5 - 4 EUR/pokoj/noc dle kategorie ubytování. Výše poplatku se může během roku měnit. Tuto taxu není možné vybrat předem a zahrnout do celkové ceny zájezdu.

Kalkulace zájezdu a objednávka

Dospělí a děti Celkem 27 080  x = 54 160 27 080  x = 22 380  x = 11 580  x = 4 000  x = 1 990  x = 1 000  x = 2 200  x = 2 900  x = Pojištění a příplatky Celkem 240 Kč x =
Celková cena zájezdu

Konečná cena bude potvrzena naším pracovníkem.

54160

Objednávkový formulář

Žádám o: *
*
*
*
*
Informace o zájezdu, kategorie hotelu a doplňující text vycházejí z popisu pořádající cestovní kanceláře. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře TopFly, která zájezd organizuje. Obchodní podmínky jsou zasílány e-mailem, společně se smlouvou o zájezdu, kterou je potřeba odsouhlasit a zaslat podepsanou zpět.
Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000