Be Live Experience Hamaca Garden

Dominikánská republika, Boca Chica

Termín: 15.11. - 26.11.2017
Délka: 10 nocí
Doprava: letecky
Strava: all inclusive
Typ: hotel, pobytový
Odlet: Praha
Zobrazit přehled dalších termínů
Konečná cena za osobu od: 38 490 Kč Objednávka zájezdu

Popis hotelu

Popis

  • Rozlehlý příjemný hotelový komplex skládající se ze tří částí se nachází v blízkosti střediska Boca Chica, které je vzdálené cca 35min. od centra hlavního města Santo Domingo a cca 2hod. od letiště v Punta Cana. Centrum střediska Boca Chica se nachází asi 500m od hotelu.

Vybavení

  • Pro hotelové hosty je k dispozici recepce, 3 bazény pro dospělé a 2 bazény pro děti, jacuzzi, dětský klub s bazénem, bufetová restaurace, 5 a la carte restaurací, snack bar, 5 barů, nákupní možnosti v areálu hotelu.

Pláž

  • Hotel se nachází přímo na soukromé hotelové pláži s jemným bílým pískem, vzdálenost pokojů v ubytovací části „Garden“ je cca 200m – 400m dle vzdálenosti umístění jednotlivých pokojů v areálu. Lehátka a slunečníky zdarma.

Zábava a sport

  • Denní animační programy pro děti a pro dospělé, večerní programy a představení, 3 tenisové kurty, badminton, stolní tenis, minigolf, plážový volejbal, nemotorizované vodní sporty na pláži – zdarma. Za poplatek Spa, motorizované vodní sporty a potápění.

Stravování

  • All inclusive – snídaně, oběd a večeře formou bufetu. Během dne lehký snack. Alkoholické a nealkoholické nápoje místní výroby.

Vybavení pokojů

  • Jednoduše zařízené pokoje v klidnější části Garden jsou umístěny ve starší budově, odpovídají kategorii 3*, jsou vybaveny manželským lůžkem, koupelnou a WC, klimatizací, TV, telefonem, minibarem, trezorem (za poplatek), balkonem nebo terasou.

 

Detail zájezdu

Základní cena: dospělá osoba v dvoulůžkovém pokoji, Pokoj pro 2 osoby

Let: 07:10 - 15:40 / 20:30 - 14:20

Stravování v hotelu v ceně zájezdu:
All Inclusive: 24 hodin, zahrnuje snídaně, obědy a večeře formou bufetu, lehké občerstvení během dne, po rezervaci možnost večeře v jedné z restaurací s obsluhou, neomezené množství rozlévaných nealkoholických a alkoholických nápojů místní výroby Lze čerpat v místech a časech určených hotelem.

Kalkulace zájezdu a objednávka

Dospělí a děti Celkem 38 490  x = 76 980 20 990  x = 28 490  x = 2 990  x = 32 290  x = 8 290  x =
Celková cena zájezdu

Konečná cena bude potvrzena naším pracovníkem.

76980

Bližší informace ke komplexnímu cestovnímu pojištění UNIQUA najdete v hodním menu.

Pořádající CK: EximTours

Objednávkový formulář

Žádám o: *
*
*
*
*
Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000