crosssearch

Grand Hotel Saigon

Vietnam, Saigon

Pro všechny, kdo chtějí zažít pravý koloniální luxus a nechtějí se vzdát moderního vybavení, je Grand Hotel Saigon tou správnou volbou.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Grand Hotel Saigon patří mezi hotely s nejdelší tradicí v zemi. Budova byla postavena v roce 1930 a i po kompletní rekonstrukci v roce 1997 si stále uchovává svůj původní, osobitý, francouzský koloniální styl.

Poloha

Hotel je vzdálen pouhých osm kilometrů od letiště a leží nedaleko řeky přímo v centru města. Všechna důležitá místa Saigonu jsou tak co by kamenem dohodil.

Vybavení

V Grand Hotelu Saigon hosté najdou dvě restaurace (jedna z nich je vyhlídková), které nabízejí speciality západní i východní (obzvláště vietnamské) kuchyně. Vedlo toho hotel nabízí bar, kavárnu, prádelnu, stále fungující recepci a pokojovou službu, business centrum vybavené pro pořádání konferencí a internetový přístup.

Zábava

Hosté mají k dispozici bazén, saunu, vířivku, parní lázeň, tělocvičnu, salón krásy, masáže. Dále se mohou zúčastnit řady fakultativních výletů (od půl dne až po pětidenní) nejen po městě Saigonu, ale i za historickými památkami a přírodními krásami Vietnamu.

Pro děti

K dispozici je služba pro hlídání dětí.

Pláž

Hotel se nachází v centru města Saigon (Ho Chi Min City). Doporučujeme kombinaci s plážovými destinacemi v Hoi An, Danang nebo Nha Trang.

Ubytování

Pro hotelové hosty je připraveno 89 pokojů (30-42 m2) a 27 apartmá (45/100 m2), které jsou všechny vybaveny minibarem, televizí, telefonem, koupelnou, fénem, kávovarem a sejfem.

Stravování

snídaně

 

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000