crosssearch

Novotel Ocean Dunes and Golf Resort

Vietnam, Phan Thiet

Ideální hotel pro golfové nadšence a sportovně založené klienty, kteří ale očekávají vysoký standard služeb. Hotel se nachází přímo u dlouhé písečné pláže, cca 3 km východně od Phan Thiet. Hotel je obklopen parkem a golfovým hřištěm.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Ideální hotel pro golfové nadšence a sportovně založené klienty, kteří ale očekávají vysoký standard služeb.

Poloha hotelu

hotel se nachází přímo u dlouhé písečné pláže, cca 3 km východně od Phan Thiet. Hotel je obklopen parkem a golfovým hřištěm.

Ubytování

123 pokojů vč. 12 suite, stylově zařízené, prostorné pokoje s koupelnou (vana nebo sprcha), WC, vysoušeč vlasů, minibar, klimatizace, vařič vody, telefon, SAT/TV, trezor, velký balkon. Standardní pokoje s výhledem na golfové hřiště, za příplatek pokoje s výhledem na moře.

Vybavení hotelu

hotel pro mezinárodní klientelu s šarmantním francouzským vedením je ideální pro sportovně založenou klientelu, která vyhledává klidné okolí hotelu a dostatečný komfort. Přestože má hotel francouzské vedení, je to typický tropický hotel, k vybavení patří recepce, velký bazén, 2 restaurace, bary, fitness centrum, volejbalové hřiště, sauna, obchody.

Služby

tenis, pronájem kol, surfy a další vodní sporty, 18jamkové golfové hřiště pro hráče s vyšším handicapem, ale také pro začátečníky.

 

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000