crosssearch

Vinpearl Luxury Nha Trang

Vietnam, Nha Trang

Exkluzivní vily tohoto resortu se ukrývají na ostrově Hon Tre Island.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha

Resort se rozkládá na ostrově Hon Tre Island podél pláže Nha Trang Beach, v jednom z třiceti nejkrásnějších zálivů světa.

Vybavení

Resort je navržen a vybaven tak, aby poskytoval kvalitní zázemí a výběr aktivit, které zpříjemní Váš pobyt. Součástí resortu je prostorný bazén s azurově modrou vodou, pro příznivce sportu je připraven tenisový kurt a fitness centrum. Příjemné prostředí a jedinečné gastronomické zážitky nabízí restaurace servírující pokrmy vietnamské i mezinárodní kuchyně. V resortu nechybí ani bar lákající hosty výběrem osvěžujících nápojů.Mottem tohoto resortu by mohlo být ,,relaxace a uvolnění". Součástí resortu je jedinečné lázeňské zařízení - Vinpearl Luxury Nha Trang je jediným resortem s luxusním lázeňským zařízením umístěným přímo u moře! Zastavte se a zvolte si proceduru, která nejvíce odpovídá Vašim představám o relaxaci doprovázené šuměním mořských vln.

Zábava

Spoustu legrace si hosté mohou užít ve venkovním bazénu s azurově modrou vodou. Využijte možnost zahrát si tenis nebo navštívit fitness centrum za asistence trenéra, která je pro všechny hosty resortu zdarma.Doporučujeme doplnit Vaši dovolenou návštěvou Nha Trangu a jeho atraktivního okolí.

Pláž

Vychutnejte si pobyt na privátní hotelové pláži s bílým pískem. Malebné pláže rozkádající se podél ostrova v délce 400 m jsou ideálním místem k odpočinku.

Ubytování

Resort sestává z 84 vil různých kategorií - hosté si mohou zvolit ubytování ve vilách umístěných uprostřed zeleně nebo přímo u pláže.Hlavními charakteristikami prostorných a pohodlných ,,pool villas" nacházejících se v kopcovité krajině uprostřed zeleně jsou kvalitní ubytování a krásné výhledy na oceán. Vily zaujmou svým elegantním interiérem, dřevěným nábytkem a vkusným designem s prvky vietnamské kultury. Ke každé vile patří privátní bazének, balkón a terasa. Vily o rozloze 100-108 m2 jsou vybaveny 46" LCD TV, telefonem, pohodlnou postelí s voňavými polštáři a dalšími maličkostmi, které zpříjemní Vaši dovolenou. Hosté mají ve vile možnost využít zdarma bezdrátového připojení k internetu. Samozřejmou součástí vily je koupelna, ve které je hostům k dispozici výběr kosmetiky, sůl do koupele a svíčky navozující příjemnou atmosféru.

Stravování

Snídaně.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000