crosssearch

Six Senses Hideaway

Vietnam, Nha Trang

Obrázek není k dispozici

Luxusní resort se nachází poblíž letoviska Nha Trang na poloostrově, v zálivu Ninh Van. Hotel leží přímo u pláže a je přístupný pouze člunem. Z druhé strany je obklopen horami, deštným lesem. Cesta z letiště trvá asi 40 min.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Luxusní resort ideální pro romantickou a klidnou dovolenou, doporučujeme i na svatební cestu. Určitě si nenechte ujít návštěvu místních spa.

Poloha hotelu

luxusní resort se nachází poblíž letoviska Nha Trang na poloostrově, v zálivu Ninh Van. Hotel leží přímo u pláže a je přístupný pouze člunem. Z druhé strany je obklopen horami, deštným lesem. Cesta z letiště trvá asi 40 min.

Ubytování

ubytování ve vilkách zařízených v tradičním vietnamském stylu, klimatizace, koupelna, WC, vysoušeč vlasů, telefon, TV/sat., DVD přehrávače, trezor (za poplatek), minibar, ventilátor, kávovar, terasa. Za příplatek Hilltop vila: vilky na kopci s výhledem na moře a pláž, vlastní bazén, velká ložnice s koupelnou, WC a dále venkovní sprcha, trezor, vysoušeč vlasů, minibar, telefon, klimatizace, TV/sat., rádio, župany a přezůvky, vařič kávy, DVD a CD přehrávač. Beachpool vila za příplatek: v blízkosti pláže, velké vilky, rozdělené na obývací mísnost a ložnici ve 2. patře, navíc ještě balkon s výhledem na moře. Wasser vila: vilky postavené přímo nad vodní hladinou.

Vybavení

rozsáhlý hotelový komplex postaven převážně z přírodních materiálů, zasazený do krásného prostředí. Hotelová hala s recepcí, několik restaurací (vietnamská, japonská i mezinárodní kuchyně), 3 bary, obchod se suvenýry, směnárna, knihovna, konferenční místnost, bylinná zahrada, velký bazén s lehátky a slunečníky, plážový volejbal, kajaky, katamarány, tenis, šnorchlování, fitness, půjčovna DVD a CD.

Služby

motorizované vodní sporty na pláži, potápění, spa, masáže, půjčovna kol, internet.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000