crosssearch

Moderní hotel ve výškové osmnáctipatrové budově s ideální polohou přímo na pobřežní promenádě, tzv. bulváru Tran Phu se nachází  nedaleko turistického  centra s řadou obchůdků, restaurací a zábavy, které je vzdáleno  cca  3 minuty chůze.

Konečná cena za osobu od: 38 390 Kč Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha Hotelu

Moderní hotel ve výškové osmnáctipatrové budově s ideální polohou přímo na pobřežní promenádě, tzv. bulváru Tran Phu se nachází nedaleko turistického centra s řadou obchůdků, restaurací a zábavy, které je vzdáleno cca 3 minuty chůze.

Vybavení Hotelu

Recepce, výtahy, obchod se suvenýry, internet, lobby bar, menší bazén v patře, dětská bazén, bar u bazénu a hotelová restaurace.

Pokoje

Dvoulůžkové pokoje jsou vybavené moderním nábytkem, koupelnou, WC, vysoušečem vlasů, TV-SAT, telefonem, trezorem, varnou konvicí, minibarem, přípojkou na internet – připojení zdarma a balkónem. Pokoje superior mají stejné vybavení, jsou prostornější a mají jiný design.

Stravování

V hotelové restauraci jsou podávány bufetové snídaně, případně fakultativní večeře formou bufetu, případně s obsluhou závislosti na obsazení hotelu.

Sport a zábava

Fitness, parní lázeň, sauna, plážový volejbal – vše zdarma. Masáže, vodní sporty na pláži – vše za poplatek.

Pláž

Dlouhá a široká písečná pláž se nachází přímo před hotelem, přes pobřežní promenádu a pás zeleně. Hotel disponuje omezeným počtem lehátek a slunečníků, které jsou pro hotelové hosty k dispozici zdarma.

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000