crosssearch

Diamond Bay Resort

Vietnam, Nha Trang

Rozlehlý resort se nachází v zálivu u soukromé pláže s jemným pískem. Z jedné strany je obklopen horami, z druhé mořem. Od centra Nha Trang cca 15 min. jízdy. Z hotelu jezdí pravidelně shuttle bus zdarma. Od letiště asi 30 min.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Nádherné prostředí, velká nabídka sportů, ideální dovolená pro všechny. Jeden z největších bazénů u hotelů ve Vietnamu. V hotelu byly ubytovány finalistky Miss Universe 2008 a hlavní program se natáčel právě zde.

Poloha hotelu

rozlehlý resort se nachází v zálivu u soukromé pláže s jemným pískem. Z jedné strany je obklopen horami, z druhé mořem. Od centra Nha Trang cca 15 min. jízdy. Z hotelu jezdí pravidelně shuttle bus zdarma. Od letiště asi 30 min.

Ubytování

v hotelu je 176 pokojů, které jsou rozmístěny v 3patrových budovách a vilkách. Pokoje superior: klimatizace, LCD/TV, telefon, wi-fi, trezor, minibar, kávovar, vařič kávy, koupelna, WC, balkon nebo terasa. Pokoje deluxe za příplatek, mají navíc vanu. Diamond Villas - rozlehlá koupelna, velká terasa.

Vybavení hotelu

velká tropická zahrada, hlavní budova s recepcí, hlavní restaurací, restaurace u pláže, 2 bary, velký bazén s lehátky a slunečníky, fitness, volejbal, místnost s počítači a přístupem na internet (zdarma). K hotelu patří také zábavní park a ještě jedna pláž v areálu, cca 700 m od hlavního zázemí hotelu - možnost dopravy hotelovými vozítky.

Služby

Spa (masáže, kosmetika, sauna, pára atd.), tenisové kurty, vodní sporty: kajaky, windsurfing, parasailing, rybaření), golf driving range.

 

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000