crosssearch

Bamboo Village Beach Resort

Vietnam, Mui Ne

Bambusová vesnice, plážové letovisko a lázně to vše je hotel Bamboo Village Beach Resort & Spa.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Bambusová vesnice, plážové letovisko a lázně to vše je hotel Bamboo Village Beach Resort & Spa. Skrytý ráj v Mui ne, provincie Binh Thuan, se nalézá na jedné z nejkrásnějších pobřežních oblastí Vietnamu. Jeho vzdálenost od města Ho chi Minh (Saigon) je pouhé 3 hodiny automobilem. Procházkou z hotelu můžete pozorovat překrásnou písečnou dunu, která je nejlépe vidět za úsvitu nebo západu slunce. Tento zcela úžasný zažitek, který si nemůžete nechat ujít, dozajisté naplní Vaše veškeré představy o exotické dovolené, stejně jak hotel Bamboo Village Beach Resort and Spa !

Ubytování

Celá koncepce hotelu je inspirována bambusovým motivem a hotelové bungalovy nabízejí ubytování v exotickém stylu ať s výhledem do tropické zahrady či na oceán.

Lázně a restaurace

Hotelové lázně - Water Lily Spa aneb léčivá voda, která léčí mysl, tělo a ducha - nabízí svým hostům nezapomenutelné relaxační momenty. Hotelová restaurace Bamboo se 150 místy Vám kromě vynikající asijské a západní kuchyně nabídne i úžasný výhled na moře.

Vybavení

zahrada, soukromá pláž, slunečníky a lehátka, restaurace, recepce, masáže, lázně, konferenční místnost, knihovna, kancelářské služby, jacuzzi, internet, hlídání dětí, fitness, dětský klub, biliár, bazén, bar, 24-hod.servis

Sport v místě

windsurfing, vodní sporty, tenis, kulečník, fitness, bazén

Sport v okolí

golf

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000