crosssearch

Vinpearl Resort and Spa

Vietnam, Hon Tre

Rozlehlý hotelový areál sestávající z jedné čtyřpatrové a jedné pětipatrové budovy je vystavěn v prostředí tropické vegetace na ostrově Hon Tre, který leží v zálivu naproti městu Nha Trang.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha Hotelu

Rozlehlý hotelový areál sestávající z jedné čtyřpatrové a jedné pětipatrové budovy je vystavěn v prostředí tropické vegetace na ostrově Hon Tre, který leží v zálivu naproti městu Nha Trang. Spojení z Nha Tang na ostrov je zajištěno lanovkou (cesta trvá cca 15 minut) nebo lodí (cesta trvá cca 10 minut), která jezdí v pravidelných 30ti minutových intervalech. Přístav a nástupní stanice lanovky jsou situovány cca 5 kilometrů od centra města. V přístavu je hotelová recepce, kde jsou při příjezdu klienti odbaveni, je jim přidělen konkrétní pokoj a zajištěn odvoz zavazadel. Po příjezd na ostrov následuje krátký, cca 5ti minutový transfer golfovým vozítkem do hotelu.

Vybavení hotelu

Lobby s recepcí v přístavu, 2 recepce v každé hotelové budově, výtahy, 4 restaurace, 3 bary, celkem tři bazény včetně jednoho z největších v celé Asii o rozloze 5.000 m2 a dětského bazénu, lehátka a slunečníky u bazénů zdarma, bussines centrum a dětský klub.

Vybavení pokojů

Luxusní dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky jsou vybaveny koupelnou, WC, vysoušečem vlasů, klimatizací, telefonem, TV-SAT, DVD, minibarem, varnou konvicí a balkonem.

Sport a zábava

Tenis, stolní tenis, minigolf, plážový volejbal, denní aktivity jako například aerobik, vodní gymnastika apod., fitness,  vodní sporty na pláži a potápění (za poplatek). V hotelu je k dispozici wellness nabízející masáže, vířivku a saunu (za poplatek). Na ostrově se nachází velký zábavní pak, kde najdeme pouťové atrakce, bazény, skluzavky, umělé vlnobití, tzv. lazy river, restaurace, obchůdky, pěknou písečnou pláž a podmořský svět. Vstup pro hotelové hosty zdarma.

Pláž

Přímo u hotelu pěkná pláž pokrytá světlým pískem a chráněná vzrostlými palmami. Slunečníky a lehátka k dispozici zdarma.

Stravování

V hotelové restauraci jsou podávány bufetové snídaně, případně fakultativní bufetové obědy a večeře.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000