crosssearch

Anantara Hoi An

Vietnam, Hoi An

Příjemný hotýlek pro ty, kteří chtějí být poblíž centra tohoto kouzelného městečka. Velmi dobré lázně a masáže.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha

Hotel Life Resort Hoi An leží na břehu řeky Thu Bon. Resort se nachází doslova pár kroku od centra starobylého města Hoi An. V blízkosti resortu je Quan Cong Temple, Tank Ky House, Assembly Hall of the Chaozhou Chinese Cobgregation a Japonský most. Od mezinárodního letiště Danang je resort daleko 35 km, chrámy My Son Heritage jsou vzdáleny 45 km a staré císařské město Hue 100 km.

Vybavení

Nachází se zde restaurace, bar a café. Je zde nádherná hotelová zahrada, venkovní a dětský bazén, konferenční prostory (240m2) s dataprojektorem, směnárna, pokojový servis, recepce. Parkoviště je zdarma. V prostorách hotelu je k dispozici připojení k internetu. Resort je oblíben i z toho důvodu, že nabízí wellness služby, masáže a lázně.

Zábava

V případě zájmu hotelových hostů resort nabízí kurzy vaření, základy vietnamské konverzace a další zajímavé aktivity. Odpočívat lze ve venkovním bazénu, resort také nabízí pestrou škálu wellness služeb, např.: květinovou koupel, masáž horkými kameny. V případě zájmu pořádá resort výlet k chrámům My Son a Mramorovým horám Ngu Hanh Son. Nádherná je také vyjíždka na lodi pří západu slunce.

Pro děti

Je zde dětský bazének, resort poskytuje péči o děti a jejich hlídání.

Pláž

Resort se nachází 5 km od písečné pláže Cua Dai Beach, která je 3 km dlouhá a 300 široká. Resort nabízí za poplatek dopravu na pláž a zpět.

Ubytování

Resort nabízí 94 komfortních klimatizovaných pokojů na nejvyšší úrovni, ke každému pokoji náleží soukromá terasa s hezkým výhledem do zahrady nebo na bazén. Na pokojích je k dispozici vestavěný trezor, satelitní LCD televize, minibar, telefon, kávovar a bezdrátové připojení k internetu. K pokojům náleží koupelna se sprchou, k dispozici je vysoušeč vlasů.

Stravování

Restaurace Lanterns nabízí vietnamskou kuchyni, plody moře i steaky. V přijemném Riverside cafe si můžete dát teplý nápoj a k tomu chutný zákusek. Heritage Bar je jako stvořený pro romantické posezení - bar má obsáhlý vinný lístek a nabídku lehkého občerstvení.

 

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000