crosssearch

Wyndham Midtown

USA, New York

New York Vás nenechá nevšímavými. Překvapí vás svým gigantismem a okouzlí svou rozmanitostí. Protože New York je město měst. Moc malý na to, aby byl samostatnou zemí a moc velký na to, aby byl pouhým městem. New York je město všech kultur, etnik, kuchyní - je to město světa.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Místo:

New York Vás nenechá nevšímavými. Překvapí vás svým gigantismem a okouzlí svou rozmanitostí. Protože New York je město měst. Moc malý na to, aby byl samostatnou zemí a moc velký na to, aby byl pouhým městem. New York je město všech kultur, etnik, kuchyní - je to město světa. Nezapomenutelná je procházka jižní části Manhattanu, Broadwaye, Little Italy, Chinatown, Times Square, 5th Avenue, okružní jízda lodí, ale i návštěva hotelu Plaza, Rockefeller Centre nebo Trump Tower nebo četných muzeí.

Poloha:

Luxusní ubytování v srdci Manhattanu, v obchodním a zábavním centru New Yorku. Hotel je v pěším dosahu od Grand Central Station, Spojených národů, Madison parku a 5th Avenue s obchody.

Ubytování:

203 pokojů a apartmánů ve 33 patrech. Všechny pokoje mají klimatizaci, LCD TV, DVD/CD přehrávač, internet, mini bar, rychlovarnou konvici, trezor, fén. Apartmány (za příplatek) mají navíc oddělenou ložnici, obývací prostor a kuchyňku.

Vybavení:

restaurace Ringo (oceněná kuchyně šéfkuchaře Johana Svenssona), lobby bar, kavárna Sidewalk, fitness, pokojový servis.

Další informace:

Výše uvedené ceny platí v případě volných míst v nejvýhodnější knihovací třídě. Výše letištních tax se může měnit v závislosti na ceně ropy a kurzu USD.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000