crosssearch

The New York Edition

USA, New York (zobrazit na mapě) mapa

New York Vás nenechá nevšímavými. Překvapí vás svým gigantismem a okouzlí svou rozmanitostí. Protože New York je město měst. Moc malý na to, aby byl samostatnou zemí a moc velký na to, aby byl pouhým městem. New York je město všech kultur, etnik, kuchyní - je to město světa.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Místo:

New York Vás nenechá nevšímavými. Překvapí vás svým gigantismem a okouzlí svou rozmanitostí. Protože New York je město měst. Moc malý na to, aby byl samostatnou zemí a moc velký na to, aby byl pouhým městem. New York je město všech kultur, etnik, kuchyní - je to město světa. Nezapomenutelná je procházka jižní části Manhattanu, Broadwaye, Little Italy, Chinatown, Times Square, 5th Avenue, okružní jízda lodí, ale i návštěva hotelu Plaza, Rockefeller Centre nebo Trump Tower nebo četných muzeí.

Poloha:

Luxusní 5* hotel se nachází v samém srdci New Yorku, jen pár kroků od Madison Square Parku. Mezi hlavní atraktivity v okolí hotelu patří nákupní třída 5th Avenue, nádraží Grand Central Terminal a náměstí Times Square.

Ubytování:

koupelna, WC, televizor, Wi-fi, fén, mini bar, psací stůl, židle

Vybavení:

klimatizace, restaurace, bar, kulečníková herna, parkoviště, úschovna zavazadel, 24hodinová recepce, fitness centrum, Wi-fi, pokojová služba, wellness centrum

Další informace:

Výše uvedené ceny platí v případě volných míst v nejvýhodnější knihovací třídě. Výše letištních tax se může měnit v závislosti na ceně ropy a kurzu USD.

Výlety:

Let nad Sochou Svobody, tak blízko, jakobyste se jí skoro dotknuli... Dále nad Manhattenem a nejznámějšími budovami města. Nezapomenutelný výhled na přístav, most George Washingtona a Central Park... Začátek výletu: VIP Heliport, West 30th Street and 12th Ave

Večeře během projížďky lodí, možnost sledování hvězd nad přístavem, tance a poslechu hudby, jedinečný zážitek. Začátek výletu: Pier 62, Chelsea Piers, Midtown Manhattan. Doba jízdy 3 hodiny, nutný společenský oděv (pro muže sako). V ceně večeře.

Výlet pro fanoušky známého filmu Sex ve městě - 3 hodinový výlet na cca 40 míst tohoto populárního filmu po stopách Carrie a Co! Začátek výletu: Před fontánou Pulitzer Fountain (Fifth Avenue by 58th Street). Délka výletu: 3,5 hod. Výlet se koná denně v 11

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000