crosssearch

Ameritania hotel

USA, New York

Hotel se nachází v proslulé newyorské Theater District na rohu 54. ulice a Broadwaye, Ameritania se může pochlubit krásným designem a službami na úrovni.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha: Hotel se nachází v proslulé newyorské Theater District na rohu 54. ulice a Broadwaye, Ameritania se může pochlubit krásným designem a službami na úrovni. Jen kousek od hotelu leží Ed Sullivan Theater, domov populární David Letterman Show, v docházkové vzdálenosti je náměstí Times Square, Central Park, Rockefeller Center, Museum of Modern Art (MOMA) a Radio City Music Hall. V těsné blízkosti je také nákupní 5. Avenue, Carnegie Hall, Columbus Circle, Macy a Madison Square Garden.

Vybavení: K vybavení hotelu patří vstupní hala s recepcí, business centrum, klimatizace, lounge, možnost připojení k internetu, trezor na recepci, nedaleko hotelu se nachází fitness centrum, stejně jako spa centrum s rozsáhlou nabídkou masáží a procedur..

Ubytování: Všechny pokoje jsou luxusně vybaveny, je na výběr z kategorií standard a deluxe. Standard pokoje mají koupelnu, krásně obložené postele, mramorovou koupelnu s luxusní kosmetikou a samozřejmě SAT TV, klimatizaci a možnost připojení k internetu. Nechybí hodiny s CD přehrávačem, klimatizace ani fén.

Stravování: Ubytování je nabízeno bez stravy, tak jak je v USA zvykem.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000