crosssearch
myway.cz

USA USA

Spojené státy Americké (USA) jsou severoamerickou federativní republikou. Na severu sousedí s Kanadou a na jihu s Mexikem. Rozprostírají se od Atlantského oceánu na východě až po Tichý oceán na západě. Skládají se z 50 států a hlavním městem je Washington D.C. USA jsou světovou velmocí a jak ekonomickou, politickou, kulturní či vojenskou.

New York

The Big Apple. The City That Never Sleeps. Gotham. Empire City. Člověk ani nemusí moc umět anglicky, aby pochopil, o kterém městě se mluví či píše. Každý, kdo v New Yorku byl, Vám řekne, že toto město se musí zažít, neboť jeho energie je nepopsatelná. Proto jsme pro Vás připravili zájezdy, při kterých dotanete šanci se s tímto městem důvěrně seznámit. Ať již Vás zajímá architektura, nákupy, kultura, gastronomie anebo se jen chcete projít po ulicích, které znáte z tolika filmů, zveme vás do města, které má pro každého něco.

Florida

Florida je jedním z 50-ti států USA a leží na stejnojmenném poloostrově. Florida je označována za sluneční stát a slunce zdy prý svítí 365 dnů v roce. Sezóna je od prosince do března, kdy tu nejsou teploty tak vysoké. Mezi největší turiské zajímavosti patří Miami Beach, národní park Everglades, vesmírné středisko NASA či Orlando, město plné zábavních parků a atrakcí.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny | názvu
Proč s Zájezdy a Dovolená
Jistota

Nabízíme pouze zájezdy od řádně pojištěných CK

Cena

Garance stejné ceny jako při nákupu u dané CK

Zkušenosti

Kvalifikovaní prodejci s osobní znalostí destinací

Stabilita

Působíme na trhu více než 10 let

Logo partnera Logo partnerafischer    Logo partnera  Logo partnera  Logo partnera5vfetifti

Doporučit dovolenou? Napište nám - Kontakty
Máte dotazy? Zavolejte nám      777 080 000