crosssearch

Kyjev je jedno z nejstarších měst ve východní Evropě. Pro svou starobylost bývá nazýván ,,matkou ruských měst". Mezi hlavní atraktivity města patří pravoslavný chrámový komplex Kyjevskopečerská lávra, Náměstí Nezávislosti, chrám sv. Sofie, nebo pomník Matky země.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Místo:

Kyjev je jedno z nejstarších měst ve východní Evropě. Pro svou starobylost bývá nazýván ,,matkou ruských měst". Mezi hlavní atraktivity města patří pravoslavný chrámový komplex Kyjevskopečerská lávra, Náměstí Nezávislosti, chrám sv. Sofie, nebo pomník Matky země. Cenově dostupné nákupy, dobré jídlo, přímé lety z Prahy i Vídně, široká síť kaváren, pohostinní lidé, spousta památek - to je výčet těch hlavních důvodů, proč Kyjev navštívit.

Poloha:

Royal Olympic Hotel leží v centru Kyjeva. Stanice metra Palats Sportu zajišťuje pohodlnou dopravu k hlavním památkám města. Ulice Khreshchatyk, která je lemovaná kavárnami, se nachází jen 10 minut pěšky od hotelu.

Ubytování:

nekuřácké pokoje (koupelna, WC, klimatizace, telefon, Wi-fi, fén, mini bar, TV, trezor)

Vybavení:

Bar, klimatizace, půjčovna aut, Wi-fi, restaurace, pokojová služba, parkoviště, 24hodinová recepce

Další informace:

Výše uvedené ceny platí v případě volných míst v nejvýhodnější knihovací třídě. Výše letištních tax se může měnit v závislosti na ceně ropy a kurzu USD.

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »
Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000