crosssearch

Mandalinci

Turecko, Turgutreis

Hotel má vynikající polohu přímo na pláži a zároveň v centru Turgutreis, v blízkém okolí je množství kaváren, obchodů a různých barů. Vzdálenost od Bodrumu cca 18 km (doprava dolmušem).

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha

Hotel má vynikající polohu přímo na pláži a zároveň v centru Turgutreis, v blízkém okolí je množství kaváren, obchodů a různých barů. Vzdálenost od Bodrumu cca 18 km (doprava dolmušem).

Naše mínění:

Velice oblíbený hotel střední kategorie s rodinnou atmosférou a velmi přátelským přístupem, kam se klienti každoročně rádi vracejí. Vynikající poloha v centru Turgutreis a současně na pláži umožní prožít aktivní dovolenou, doporučujeme nejen pro rodiny s dětmi, ale i pro mladé klienty.

Vybavení

Hotel tvoří 109 standardních pokojů a 2 rodinné. Vstupní hala s recepcí (možnost pronájmu trezoru), vnitřní restaurace, snack bar, malý obchod, kadeřnictví, bazén, 2 bary u bazénu. Lehátka, slunečníky a podložky zdarma u bazénu i na pláži (doporučujeme vzít si vlastní osušku).

Pláž

Hotel je umístěn na vlastní široké pláži s hrubým pískem (při vstupu do moře drobné oblázky).

Ubytování

Prostorné pokoje jsou vybaveny sprchou/WC, satelitní televizí, vysoušečem vlasů, individuální klimatizací, telefonem, trezorem (zdarma) a balkonem nebo terasou.

Stravování

Snídaně a večeře formou bufetu.

Sportovní nabídka

Široká nabídka vodních sportů na pláži (za poplatek), mnoho sportovních aktivit i u bazénu. Dále např. šipky, biliár, stolní tenis – zdarma. Denní i večerní animační programy.

Pro děti

Oddělený dětský bazén, dětský koutek.

Platební karty

EC/MC, VISA, AMEX, MAESTRO

Internetové stránky hotelu

www.mandalinci.com.tr

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000