crosssearch
myway.cz
Na našem Facebooku denně zveřejňujeme zlevněné zájezdy

Kadikale Resort

Turecko, Turgutreis (zobrazit na mapě) mapa

Hotel Kadikale Resort situovaný v zahradě, přímo u moře s nádherným výhledem na okolní ostrovy se nachází 3 km od centra Turgutreis. Bodrum je vzdálen cca 18 km, dopravu zajišťují dolmuše.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

 hotel Kadikale Resort

 

Hotel Kadikale Resort situovaný v zahradě, přímo u moře s nádherným výhledem na okolní ostrovy se nachází 3 km od centra Turgutreis. Bodrum je vzdálen cca 18 km, dopravu zajišťují dolmuše.

Naše mínění

Velmi kvalitní hotel Kadikale Resort s programem all inclusive, který uspokojí i náročnou klientelu. Dobře fungující služby s bohatým a každodenním sportovním i animačním programem.

Vybavení hotelu

Moderní hotel Kadikale Resort tvořený několika budovami nabízí více než 180 standardních pokojů, několik suite, apartmá a rodinných pokojů. V hotelu dále naleznete recepci v antickém stylu, lobby bar, minimarket, miniboutique, zlatnictví, obchod se suvenýry, snack bar, disco bar. V hotelu se dále nachází: lékař, kadeřnictví, konferenční sály, diskotéka, vnitřní i venkovní restaurace, restaurace ą la carte (s italskou kuchyní), 2 velké venkovní bazény, 2 dětské oddělené bazény, bazén se skluzavkami (miniaquapark), bazén s vodopádem, bar u bazénu i na pláži, dětské hřiště, minizoo. Lehátka, slunečníky, matrace i osušky u bazénu i na pláži zdarma.

Pláž

Hotel Kadikale Resort leží přímo na vlastní pláži, která má 2 části – dřevěné molo lemující pobřeží (vstup po schůdcích) a menší písečnou pláž – ve vodě písek i oblázky (vhodná pro děti). Bar na pláži.

Ubytování

V hotelu Kadikale Resort jsou k dispozici standardní pokoje a pokoje s výhledem na moře, s balkonem nebo terasou, individuální klimatizací, sprchou/WC, minibarem (nealko zdarma), telefonem, vysoušečem vlasů, satelitní televizí, trezorem (za poplatek).

Sportovní nabídka

V rámci programu all in-clusive: stolní tenis, lukostřelba, minigolf, basketbal, plážový volejbal, turecké lázně, jakuzzi, fitness, aerobik, jóga, šachy, šlapadla, vodní pólo, nemotorové vodní sporty – windsurfing apod. Za poplatek masáže, peeling v turec

Zábava

Bohaté animační programy pro děti i dospělé.

Pro děti

Dětský bazén, miniklub, minizoo, dětské hřiště, animační programy. Hlídání dětí (za poplatek).

Program All inclusive

snídaně, oběd a večeře formou bufetu (včetně dětského a diabetického koutku) pozdní snídaně, noční polévka snack během dne (u bazénu i na pláži), menší občerstvení kolem půlnoci alkoholické a nealkoholické nápoje místní výroby v rámci all inclusive do 03:00 hod. ve Street baru

Platební karty

VISA, Mastercard

Zvláštnosti

Minizoo, all inclusive do 03:00 hod. ráno.

Internetové stránky hotelu :  www.kadikaleresort.com

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Doporučit dovolenou? Napište nám - Kontakty
Máte dotazy? Zavolejte nám      777 080 000