crosssearch

Golden Sunset

Turecko, Turgutreis

Poloha: Hotel leží v klidném místě na okraji městečka Turgutreis u písečné pláže, od které je oddělen místní komunikací (velmi zřídka používanou), od centra Turgutreis je vzdálen necelé 2 km (promenáda podél moře). Vzdálenost od Bodrumu je cca 18 km (pravidelné spojení...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha:

Hotel leží v klidném místě na okraji městečka Turgutreis u písečné pláže, od které je oddělen místní komunikací (velmi zřídka používanou), od centra Turgutreis je vzdálen necelé 2 km (promenáda podél moře). Vzdálenost od Bodrumu je cca 18 km (pravidelné spojení dolmušem).

Naše mínění:

Jednoduchý hotel přímo na pláži v blízkosti obchodů a restaurací doporučujeme nenáročným klientům, kteří chtějí spojit koupání se zábavou v centru města.

Vybavení:

Malý rodinný hotel má celkem 56 pokojů. K vnitřnímu vybavení hotelu patří vstupní prostor s recepcí (možnost pronajmu trezoru), malé lobby s televizním koutkem, restaurace a minimarket. K vnějšímu vybavení hotelu patří bazén s dětským brouzdalištěm. Lehátka, slunečníky jsou u bazénu i na pláži k dispozici zdarma (matrace za poplatek); doporučujeme vzít si vlastní osušku.

Pláž:

Písečná pláž se nachází od hotelu cca 30 m; ve vodě jsou kameny (doporučujeme obuv).

Ubytování:

Standardní dvoulůžkové a dvoupokojové rodinné pokoje jsou vybaveny sprchou/WC, telefonem, TV/sat., vysoušečem vlasů, individuální klimatizací (za poplatek).Pokoje namají balkon ani terasou.

Stravování:

Snídaně a večeře formou bufetu.

Sportovní nabídka:

Hřiště na volejbal, za poplatek vodní sporty a stolní tenis.

Zábava:

Diskotéka a zábava v centru města, hotel pořádá 1x týdně turecký večer.

Pro děti:

Dětské brouzdaliště.

WWW: www.hotelgoldensunset.com.tr.tc

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000