crosssearch

Hotel je zasazen v kopci s nádherným výhledem na okolní ostrovy včetně řeckého ostrova Kos, v blízkosti pláže. Vzdálenost od centra městečka Turgutreis cca 5 km, od Bodrumu 25 km, spojení dolmušem.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha hotelu

Hotel je zasazen v kopci s nádherným výhledem na okolní ostrovy včetně řeckého ostrova Kos, v blízkosti pláže. Vzdálenost od centra městečka Turgutreis cca 5 km, od Bodrumu 25 km, spojení dolmušem.

Naše mínění

Hotel s tradičně dobrými službami, v typickém orientálním stylu, velice oblíbený, vyhledávaný nejen rodinami s dětmi.

Vybavení hotelu

Vstupní hala s recepcí, televizní místnost, restaurace s terasou, lobby bar v typickém tureckém stylu, snack bar na pláži i u bazénu, fitness, sauna, minimarket, malá konferenční místnost. Sladkovodní bazén s dětským brouzdalištěm, terasa výhledem na moře (možnost posezení). Lehátka a slunečníky u bazénu i na pláži zdarma, osušky za vratný depozit.

Pláž

Pláž s hrubozrnným pískem cca 150 m, podél pláže vede místní komunikace. Bar na pláži.

Ubytování

Sprcha/WC, vysoušeč vlasů, klimatizace, telefon, TV/sat., hudební kanál, trezor za poplatek, koberec v obývacím prostoru a balkon. Superior pokoje jsou luxusněji vybaveny, trezor a nealkoholické nápoje v minibaru jsou zdarma.

Sportovní nabídka

V rámci all inclusive zdarma: použití tenisového kurtu (ostatní za poplatek), sauna, fitness, biliár, stolní tenis, volejbal, basketbal a další aktivity.

Zábava

Večerní programy a diskotéka, zábava se koná také v „antickém divadle“, které je součástí hotelu. Animační denní i večerní program.

Pro děti

Dětský bazén a dětské hřiště.

Program All inclusive

snídaně, oběd a večeře formou bufetu odpolední káva, čaj a zákusek v lobby baru snack u bazénu i na pláži půlnoční snack nealkoholické a alkoholické nápoje místní výroby 10:00–24:00 hod. (i v baru na pláži během dne) autobus do Bodrumu a Turgutreis (1x denně zdarma tam i zpět)

Platební karty

EC/MC, VISA

Zvláštnosti

Hotel leží cca 150 m od silnice na vyvýšenině a je zajímavě zasazen do krajiny. K hotelu vede mírně stoupající silnice. Z některých částí hotelu je překrásný výhled na moře.

Internetové stránky hotelu: www.feyepinara.com.tr

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000