crosssearch

Velmi útulným dojmem působící hotel vyšší kategorie se nachází přímo na písečné pláži. Vzdálenost od Bodrumu cca 20 km, centrum Turgutreis s možností zábavy a nákupů je cca 1 km po plážové promenádě. Hotelový autobus do Bodrumu 2x týdně zdarma.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha hotelu

Velmi útulným dojmem působící hotel vyšší kategorie se nachází přímo na písečné pláži. Vzdálenost od Bodrumu cca 20 km, centrum Turgutreis s možností zábavy a nákupů je cca 1 km po plážové promenádě. Hotelový autobus do Bodrumu 2x týdně zdarma.

Naše mínění

Luxusní hotel s nezapomenutelnou atmosférou ocení milovníci koupání a kvalitního servisu. Služby, vyhlášená kuchyně i kvalita pláže vám umožní strávit dovolenou dle vašich představ. Doporučujeme všem věkovým kategoriím, rodinám s dětmi a klientům, kteří chtějí kombinovat odpočinek a sport.

Vybavení hotelu

Velice kvalitní prázdninový komplex byl otevřen v roce 2004 a nabízí rozmanité možnosti aktivní dovolené v kombinaci s odpočinkem. Hotel má celkem 247 pokojů a je rozdělen do 2 hotelových budov. K vnitřnímu vybavení patří recepce, lobby bar, internetový koutek, minikino, TV koutek, hlavní restaurace s nekuřáckou částí, 2 ŕ la carte restaurace (italská, rybí), bary, diskotéka, SPA centrum s vnitřním bazénem. K venkovnímu vybavení patří menší relaxační bazén, bazén s animačním programem, dětský bazén se skluzavkami, terasa na slunění, bar u bazénu a snack bar na pláži. Lehátka, slunečníky, podložky a osušky jsou u bazénu i na pláži k dispozici zdarma.

Pláž

Delší pláž s hrubým pískem přímo u hotelu, možnost využít také mola. Lehátka, slunečníky, matrace a osušky na pláži zdarma. Bar na pláži.

Sportovní nabídka

Zdarma 3 tenisové kurty, stolní tenis, plážový volejbal, šipky, boccia, biliár, aerobik, gymnastika, fitness, basketbal, plážový volejbal a vybrané vodní sporty na pláži, turecké lázně (vstup), sauna, whirlpool. Za poplatek osvětlení tenisových kurtů, nabídka procedur ve wellness a SPA centru.

Zábava

6x týdně rozmanitá nabídka animačních programů pro dospělé i děti, večerní programy. Sportovní programy, beach party, živá hudba.

Pro děti

Dětský bazén, dětský klub (4–12 let), dětské hřiště, dětské menu k dispozici. Dětské postýlky zdarma.

Program All inclusive

– snídaně, obědy a večeře formou bohatého bufetu – „anglická snídaně“ (nutná rezervace) – pozdní snídaně a nedělní brunch – odpolední snack + tradiční turecký snack (pita, gozeme) – odpolední káva, čaj a zákusek – ŕ la carte restaurace (nutná rezervace) – místní rozlévané alkoholické i nealkoholické nápoje 09.00–02.00 hod. – dovozové alkoholické nápoje k dispozici v baru Starlight (otevřen cca 16.00–24.00)

Platební karty

VISA, EC/MC.

Zvláštnosti

Wellness – SPA: Sauna, hammam (vstup), parní lázeň, whirlpool (vše zdarma). Masáže, kosmetika, wellness procedury a obsluha tureckých lázní (za poplatek).

Internetové stránky : www.aegeandream.com

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000