crosssearch

Xanthe Resort & SPA

Turecko, Side (zobrazit na mapě) mapa

Nový hotelový komplex leží přímo na pláži ve vzdálenosti 10 km od Side, od Manvgatu 15 km. Za sebou řazené tří- až čtyřpatrové budovy, každá z nich má výtah, dále vstupní halu s recepcí, 4 panoramatické výtahy, lobby bar, hotelovou restauraci s venkovní terasou a nekuřáckou...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha hotelu

Nový hotelový komplex leží přímo na pláži ve vzdálenosti 10 km od Side, od Manvgatu 15 km.

Vybavení hotelu

Za sebou řazené tří- až čtyřpatrové budovy, každá z nich má výtah, dále vstupní halu s recepcí, 4 panoramatické výtahy, lobby bar, hotelovou restauraci s venkovní terasou a nekuřáckou zónou, restauraci ą la carte a vinárnu (stravování a nápoje ve vinárně za poplatek), bary, lékařské ošetření za poplatek, vnitřní bazén, televizní koutek, konferenční místnost, malé obchůdky, kadeřnictví, internet (zdarma), venkovní sladkovodní bazén, skluzavky, bar u bazénu a bar na pláži. Lehátka, podložky, osušky a slunečníky u bazénu zdarma.

Pokoje

Sprcha/WC, vysoušeč vlasů, klimatizace (individuální), TV/sat., telefon, trezor a minibar za poplatek, balkon. Rodinné pokoje jsou dva menší propojené pokoje, v jednom může být palanda.

Zábava

Celodenní animace.

Naše mínění

Hotel s nevšední architekturou a dobrými službami, svou polohou a hezkou pláží doporučujeme zejména pro rodiny s dětmi.

Pláž

Hotel leží přímo u písečné pláže, od které je oddělen zahradou, snack bar na pláži.

Sport

V rámci all inclusive zdarma: tenisový kurt s vybavením, turecké lázně (vstup), minigolf, sauna, fitness, biliár, stolní tenis, badminton, plážový volejbal a lukostřelba. Za poplatek osvětlení tenisového kurtu a vodní sporty.

Zvláštnosti

Hotel má za sebou řazené jednotlivé budovy, které jsou vzájemně propojeny. Zvláštností je rovněž uspořádání bazénů za sebou.

Karty

VISA, MAESTRO, EC/MC

Internetové stránky hotelu: www.emirhanhotels.com

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000