crosssearch

Von Resort Elite

Turecko, Side (zobrazit na mapě) mapa

Von Resort Elite hotel se nachází 12 km od historického centra letoviska Side, oblast Colakli. Mezinárodní letiště Antalya je vzdáleno 55 km, Manavgat 17 km, centrum Antalya je 65 km daleko. Hotel v roce 2013 prošel renovací a je vhodný pro všechny věkové kategorie.

Konečná cena za osobu od: 15 590 Kč Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Von Resort Elite

Tento hotel se nachází 12 km od historického centra letoviska Side, oblast Colakli. Mezinárodní letiště Antalya je vzdáleno 55 km, Manavgat 17 km, centrum Antalya je 65 km daleko. Hotel v roce 2013 prošel renovací a je vhodný pro všechny věkové kategorie.

Vybavení hotelu

24 hodinová recepce, směnárna, možnost pronájmu aut a kol, lékař, aquapark, turecké lázně, sauna, masáže, kadeřník, obchodky se suvenýry, klenoty, kůží, market.

Pro děti

Mini club, teenage club, hry soutěže, skluzavky, hlídání dětí za poplatek,

Sport a zábava

stolní tenis, basket, volejbal, bowling, billiard, motorizované vodní sporty, aquapark, šipky, turecké lázně, sauna, fitness, herna, wifi v lobby zdarma, wifi na pokojích zpoplatněna, denní a večerní animační programy na profesionální úrovni, soutěže a hry. Změna harmonogramu vyhrazena - dle vedení hotelu.

Pláž a plážový servis

Hotel se nachází na písečné pláži, lehátka a slunečníky zdarma.

Stravování

Stravování formou All inclusive v časech 10:00 - 24:00 Snídaně, pozdní snídaně, obědy, večeře, občerstvení během dne, noční občerstvení. Možnost návštěvy a la carte restaurací - Dálného Východu, rybí speciality, Turecká, Ottomanská, Italská, Steak House. Některé lahvové a importované nápoje mohou být zpoplatněny. Změna složení a programu All inclusive vyhrazena - dle vedení hotelu.

Vybavení pokoje

Všechny pokoje jsou vybaveny telefonem, klimatizací, sociálním zařízením, vysoušečem vlasů, satelitní televizí, minibarem který je denně doplňován, trazorem zdarma, balkonem, varnou konvicí pro přípravu čaje nebo kávy

Služby za poplatek

Detailní seznam zpoplatněných služeb obdržíte při příjezdu do hotelu nebo na informativní schůzce s naším delegátem.

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny

Celkem 951 termínů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000