crosssearch

Hotelový resort Süral Resort v Colakli je &nejmladším bratrem& ostatních hotelů řetězce Süral. Skládá se z hlavní budovy a 8 třípatrových budov. Celkem disponuje 500 pokoji. Poloha: 55 km od letiště v Antalyi a 9 km od antického centra Side.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Süral Resort

Hotelový resort v Colakli je „nejmladším bratrem“ ostatních hotelů řetězce Süral.  Skládá se z hlavní budovy a 8 třípatrových budov. Celkem disponuje 500 pokoji. Poloha: 55 km od letiště v Antalyi a 9 km od antického centra Side.

Vybavení hotelu

Restaurace, 6 barů, 6 tobogánů, 2 bazény, 2 dětské bazény, krytý bazén, krytý dětský bazén, sauna, fitness, turecké lázně, 2 tenisové kurty (osvětlení, rakety a míček za poplatek), stolní tenis, volejbal, wi-fi připojení, animace, diskotéka, miniklub pro děti 4 – 14 let, dětské animace, herna, hřiště; za poplatek – masáž, salon krásy, kadeřník, vodní sporty, internet café, obchody, prádelna, lékař, autopůjčovna, fotograf.

Vybavení pokoje

Standardní pokoje o velikosti 27 m2 jsou vybaveny koupelnou, individuální klimatizací, minibarem (voda), SAT/TV, telefonem, fénem, balkonem a trezorem za poplatek.

Pláž & plážový servis

Písečná pláž je přímo u hotelu. Lehátka, matrace a ručníky jsou zdarma.

Stravování

All inclusive

Poznámka

Maximální obsazení 2 dospělé osoby + 1 dítě 3 dospělé osoby

Internetové stránky hotelu: www.sural.com.tr/en/sural/index.htm

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000