crosssearch

Süral Garden & Apart

Turecko, Side (zobrazit na mapě) mapa

Hotel byl otevřen v roce 1992 a nachází se v Colakli. Poslední rekonstrukce objektu proběhla roku 2009. Hotel se skládá z hlavní budovy se čtyřmi patry a 118 pokoji a z dvoupatrových apartmá s 36 pokoji. Veškeré dodatečné služby probíhají ve dvou vedlejších hotelích řetězce...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Hotel byl otevřen v roce 1992 a nachází se v Colakli. Poslední rekonstrukce objektu proběhla roku 2009. Hotel se skládá z hlavní budovy se čtyřmi patry a 118 pokoji a z dvoupatrových apartmá s 36 pokoji. Veškeré dodatečné služby probíhají ve dvou vedlejších hotelích řetězce Süral Hotels. Poloha: 55 km od letiště v Antalyi a 9 km od antického centra Side.

Vybavení hotelu

Dva tobogány (Süral Hotel), bazén, dětský bazén, restaurace, 3 bary, turecké lázně, sauna, fitness, stolní tenis, billiard, volejbal, wi-fi připojení, animace, diskotéka (Süral Hotel), miniklub pro děti 4 – 14 let, dětské animace, hřiště, herna; za poplatek – masáž, kadeřník, vodní sporty, obchody, prádelna, lékař, autopůjčovna, fotograf.

Vybavení pokoje

Pokoje jsou vybaveny koupelnou, centrální klimatizací, minibarem (voda), SAT/TV, telefonem, fénem, balkonem a trezorem za poplatek.

Pláž & plážový servis

Písečná pláž je přímo u hotelu. Lehátka, matrace a ručníky jsou zdarma.

Stravování

All inclusive

Poznámka

Maximální obsazení 3 dospělé osoby + 1 dítě 2 dospělé osoby + 2 děti

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000