crosssearch

Sunis Kumköy Beach Resort & Spa

Turecko, Side (zobrazit na mapě) mapa

Příjemný hotel leží na pozemku 60 000 m2 u krásné, široké a 150 m dlouhé písečné pláže s pozvolným vstupem do moře. Vzdálenost na letiště je 60 km, do historického Side 5 km a do městečka Manavgat 9 km.

Konečná cena za osobu od: 29 415 Kč Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha

příjemný hotel leží na pozemku 60 000 m2 u krásné, široké a 150 m dlouhé písečné pláže s pozvolným vstupem do moře. Vzdálenost na letiště je 60 km, do historického Side 5 km a do městečka Manavgat 9 km.

Vybavení hotelu

5* hotel patřící do společenství Sunis má celkem 672 pokojů ve 2 hlavních šestipodlažních budovách a v několika třípodlažních ,,Lake houses". Dále je zde velká vstupní loby s recepcí, 2 hlavní a 6 á la carte restaurací (asijská, rybí, italská, mexická, turecká a barbecue), několik snacků, 3 bary, Cafe Paris a Myra, pivnice Kybela pub, kino, disco, animační pódium pro každodenní show a různá představení, 5 velkých propojených bazénů (4750 m2), menší aquapark u pláže se 7 skluzavkami, 3 dětské a 2 vnitřní bazény, Mini klub (4-12 let) a Junior klub (13-16 let), beach volejbalové hřiště, 2 tenisové kurty, stolní tenis (2x), hřiště na basketbal, několik kulečníkových stolů, 2 bowlingové dráhy, elektronická herna, šipky, boccia, Wi-Fi internet v loby a u bazénů, moderní fitness, lázně se saunou, párou, hamamem a masážními místnostmi, několik obchodů, butique, prádelna, služba doktora i půjčovna aut. Hotel nabízí každodenní bohaté animační programy pro děti i dospělé. Slunečníky, lehátka i ručníky zdarma v celém areálu i na pláži, kde najdete i středisko vodních sportů.

Vybavení pokojů

445 standardních 2-lůžkových pokojů (27 m2) s možností přistýlky, 151 rodinných pokojů 3 různých typů a velikostí (27-43 m2) s 1-2 ložnicemi až pro 6 osob, 68 Deluxe Lake houses se 2 ložnicemi i koupelnami (44 m2), z nichž 20 má přímý vstup do společné laguny a 8 různých suit (60-95 m2). Každý pokoj je velice svěže a moderně zařízen, má plně vybavené sociální zařízení, vysoušeč vlasů (župan a přezůvky), SAT-TV, telefon, centrální klimatizaci, denně doplňovaný minibar, varnou konvice na kávu a čaj, trezor a balkon. Na podlaze je koberec a v některých pokojích dlažba či plovoucí podlaha. V hotelu existují ve 2. a 3.patře Standard a Eco pool house pokoje menších rozměrů (16-20 m2) určené pouze pro 2 osoby bez možnosti přistýlky. Některé rodinné pokoje mají palandu.

Stravování

výborný a propracovaný Ultra All inclusive koncept (10-24:00) včetně dětského bufetu a mnoha překvapení během celého dne.

Názor

hotel je ideálním místem nejen pro rodinou dovolenou. V pěší vzdálenosti hotelu najdete řadu krámků a možností zábavy i rozptýlení. Doporučujeme výlet do Side a jeho okolí nebo raft plný adrenalinu na nedaleké řece.

Internetové stránky hotelu: www.sunishotels.com

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Termín Počet dní Doprava Strava Cena
Žádný vyhovující zájezd nebyl nalezen.
Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000