crosssearch

Sunconnect Side Resort

Turecko, Side (zobrazit na mapě) mapa

Sunconnect Side Resort hotel s bazénem a skluzavkou. Poloha nachází se cca 1 km od pláže (pravidelná kyvadlová doprava zdarma). Side-Manavgat cca 7 km. Dobré spojení minibusy (dolmus). Vybavení hotel disponuje 165 pokoji. K vybavení patří lobby, výtahy, internetový koutek (za...

Konečná cena za osobu od: 12 647 Kč Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Sunconnect Side Resort hotel

samostatný dětský bazén

dětské hřiště
bazén se skluzavkou
apartmány

Poloha

nachází se cca 1 km od pláže (pravidelná kyvadlová doprava zdarma). Side-Manavgat cca 7 km. Dobré spojení minibusy (dolmus).

Vybavení

hotel disponuje 165 pokoji. K vybavení patří lobby, výtahy, internetový koutek (za poplatek), wi-fi (v lobby zdarma), restaurace, a-la-carte restaurace (italská, za poplatek), minimarket. Ve venkovním areálu se nachází bazén se skluzavkou. Lehátka, podložky a slunečníky u bazénu zdarma. Osušky na kauci.

Ubytování

apartmány (2A): kombinace obývací ložnice a ložnice, kuchyňský koutek, kávovar, mikrovlnná trouba, minibar, klimatizace, trezor k pronajmutí, satelitní TV, telefon, sprcha, WC, fén a balkon. Apartmány (2B): s výhledem na bazén, jinak jako 2A.

Stravování

all inclusive

snídaně, obědy a večeře formou bufetových stolů. Místní alkoholické a nealkoholické nápoje od 10:00 do 24:00 h. Snacky od 10:30 do 12:00 h. a od 16:00 do 18:00 h. Káva a zákusky od 10:00 do 22.00 h. Zmrzlina od 10:00 do 22:00 h.

Sport/aktivity

aerobic, plážový volejbal, šipky, fitness, aquaaerobic.

Wellness

za poplatek: ošetření obličeje, hammam, masáže.

Zábava

denní animační program, večer show.


 

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny

Celkem 119 termínů

Celkem 119 termínů

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000