crosssearch

Sultan of Dreams

Turecko, Side (zobrazit na mapě) mapa

Hotel leží přímo na vlastní hotelové pláži. Letovisko Manavgat s možnostmi pro nakupování a zábavu cca 15 km.Vybavení: hotel postavený v roce 2012 disponuje 300 pokoji. 1 restaurace, 2 a-la-carte restaurace (květen - září), 7 barů, internetový koutek, WLA N (zdarma v různých...

Konečná cena za osobu od: 15 058 Kč Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Pro rodiny

  • rodinné pokoje
  • dětské hřiště
  • minidiskotéka
  • samostatný dětský bazén se skluzavkou
  • supermarket v areálu hotelu
  • zmrzlina pro děti
  • klub Happy Events v českém jazyce zdarma

Poloha

hotel leží přímo na vlastní hotelové pláži. Letovisko Manavgat s možnostmi pro nakupování a zábavu cca 15 km.Vybavení: hotel postavený v roce 2012 disponuje 300 pokoji. 1 restaurace, 2 a-la-carte restaurace (květen - září), 7 barů, internetový koutek, WLA N (zdarma v různých hotelových částech), místnost s TV, zlatnictví, butik, supermarket, 3 bazény. Lehátka a slunečníky u bazénu a na pláži zdarma.

Ubytování

dvoulůžkové pokoje (1A/2A): minibar, individuální klimatizace, trezor (za poplatek), satelitní TV, WLAN (zdarma), telefon, sprcha, vana, WC, fén, balkon. Možnost rezervace pokojů s bočním výhledem na moře (2B) a s výhledem na moře (2C) a jako Joker pokoje (2S) bez určení polohy, jinak stejné vybavení jako 1A/2A. Rodinné pokoje (2H/3H/4H): cca 40 m2, prostornější se 2 ložnicemi, jinak stejné vybavení jako 1A/2A.

Sport/aktivity

aerobic, badminton, plážový volejbal, boccia, lukostřelba, šipky, fitness, malé fotbalové hřiště, tenis (vybavení za poplatek), stolní tenis. Za poplatek: biliár a vodní sporty.

Wellness

hammam, sauna a parní lázeň. Za poplatek: bali masáže, masáže, VIP hammam, kadeřník.

Zábava

denně denní a večerní animační program, diskotéka. Klub Happy Events v českém jazyce zdarma.

Stravování All Inclusive

Snídaně, obědy a večeře formou bufetových stolů. Místní alkoholické a nealkoholické nápoje od 10:00 hod. do 00:00 hod. Pozdní snídaně. Káva, zákusky a pečivo v lobby od 10:00 hod. do 17:00 hod. Plážový bar se snacky, ovocem, kávou a zákuskyod 12:00 hod. do 17:00 hod. 24 hodin zmrzlina. Půlnoční polévka.

Servis pláž

lehátka a slunečníky zdarmaleva na ubytování a stravu.

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny

Celkem 190 termínů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000