crosssearch

Sueno Beach Resort

Turecko, Side (zobrazit na mapě) mapa

Krásný hotel Sueno Beach Resort vhodný i pro nejnáročnější klientelu s báječným zázemím pro děti i dospělé všeho věku. Krásná zahrada, množství atrakcí, sportovních i relaxačních aktivit. To vše a mnohem víc vám zaručí jedinečnou dovolenou.

Konečná cena za osobu od: 21 148 Kč Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Sueno Beach Resort

Krásný hotel vhodný i pro nejnáročnější klientelu s báječným zázemím pro děti i dospělé všeho věku. Krásná zahrada, množství atrakcí, sportovních i relaxačních aktivit. To vše a mnohem víc vám zaručí jedinečnou dovolenou.

Pláž

přímo u písčité pláže

Poloha hotelu

hotel otevřený v roce 2006 se nachází 1km od centra Side a 60km od mezinárodního letiště v Antalyi. Dopravu do centra zajišťují minibusy (dolmuše) nebo taxi.

Vybavení hotelu

k dispozici jsou standardní pokoje, rodinné pokoje, suity, jezerní standardní pokoje, jezerní rodinné pokoje, hlavní restaurace, a´la carte restaurace (italská, mexi­cká, rybí, kuchyně dálného východu), 8 konferenčních sálů, denní a noční animace, hry, turecký folklór, lekce tance, hry v bazénu, disko, mini­klub pro děti 4–12 let, junior klub pro děti 13–16 let, minidisko, kino (pro děti od 14.00, pro dospělé od 22.15), lunapark (3 volné vstupenky na osobu), jacuzzi, venkovní bazén, dětský bazén, krytý bazén, krytý dětský bazén, bazén ve vilkové části, aquapark, boccia, minifotbal, bowling, fitness, aerobik, sportovní animace, stolní tenis, stretching, step, gymnastika, vodní gymnastika, vodní hry, 2 tenisové kurty, plážový volejbal, volejbal, basketbal, šipky, minigolf, badmington.

Ubytování

standardní 2lůžkové pokoje mají koupelnu/WC, přímou telefonní linku, klimatizaci, vysoušeč vlasů, SAT/TV, informační kanál, hudební kanál, minibar, trezor, připojení k internetu (za poplatek), balkon, sofa jako přídavné lůžko.

Pro děti

dětský bazén, animace, dětský bufet, aquapark, lunapark.

Ultra all inclusive

snídaně, obědy a večeře formou bufetu, pozdní snídaně, snídaně v restauraci a´la carte, oběd, dětský bufet, půlnoční občerstvení, bufet se sendviči, občerstvení během dne, večeře v restauracích a´la carte, kebab, zmrzlina, odpolední káva a zákusek, neomezená konzumace místních a vybraných zahraničních alkoholických a nealkoholických nápojů (vodka, koňak, gin, likér, rum, whisky, martini, tequila), lehátka na pláži.

internetové stránky hotelu  www.beach.sueno.com.tr

...

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny

Celkem 132 termínů

Celkem 132 termínů

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000