crosssearch

Smartline The Colours West

Turecko, Side (zobrazit na mapě) mapa

Nově postavený hotel v barevném provedení. Písečná pláž s pozvolným vstupem do moře cca 600 m. Kyvadlová doprava na pláž. Možnosti pro nakupování a zábavu, restaurace a bary cca 950 m. Spojení minibusy.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Nově postavený hotel v barevném provedení.

Poloha

písečná pláž s pozvolným vstupem do moře cca 600 m. Kyvadlová doprava na pláž. Možnosti pro nakupování a zábavu, restaurace a bary cca 950 m. Spojení minibusy (dolmus).

Vybavení

nově postavený hotel disponuje 280 pokoji na 5 podlažích. K dalšímu vybavení patří přijímací hala s recepcí, WiFi v lobby zdarma, restaurace, 2 a-la-carte restaurace (italská, turecká), minimarket, bary a služby lékaře (na vyžá-dání, za poplatek). Ve venkovním areálu se nachází 2 bazény, skluzavky. Lehátka a podložky na pláži a u bazénu zdarma. Osušky na pláž za poplatek.

Ubytování

dvoulůžkové pokoje (1A/2A): cca 29 m2, minibar, klimatizace, trezor k pronajmutí, satelitní TV, telefon, sprcha, WC, fén a balkon na stranu do přírody. Možnost rezervace jako Joker pokoje (2S) se stejným vybavením jako 1A/2A. Dvoulůžkové pokoje (2B): rovněž stejné vybavení jako 1A/2A, navíc balkon s bočním výhledem na moře. Rodinné pokoje (2C/3C): cca 50 m2, 2 místnosti, balkon s bočním výhledem na moře, jinak jako 1A/2A.

Sport/aktivity

aerobic, plážový volejbal, boccia, šipky, fitness, šachy, aqua aerobic. Za poplatek: vodní sporty na pláži.

Wellness

hammam. Za poplatek: sauna, masáže, parní lázeň.

Zábava

denní a večerní animační program.

Děti

dětský bazén, miniklub (od 6 do 12 let).

ALL INCLUSIVE

snídaně, obědy a večeře formou bufetových stolů. Místní alkoholické a nealkoholické nápoje od 10:00 hod. do 24:00 hod. (mimo čerstvých šťáv a koktejlů). Pozdní sní-daně. Snacky od 14:00 hod. do 16:30 hod. Káva, čaj a zákusky od 16:00 hod. do 17:00 hod. Půlnoční polévka. Minibar denně doplňován nealkoholickými nápoji.

SERVIS PLÁŽ

lehátka a podložky zdarma

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000