crosssearch

Side Star Resort

Turecko, Side (zobrazit na mapě) mapa

Hotel Side Star Resort leží přímo na vlastní hotelové písečné pláži, přístupné přes cestu a zeleň. Obchody, restaurace a bary cca 200 m. Cenrum Side cca 15 km. Dobré spojení minibusy (dolmus) nebo taxi.

Konečná cena za osobu od: 17 690 Kč Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Side Star Resort

Hotel leží přímo na vlastní hotelové písečné pláži, přístupné přes cestu a zeleň. Obchody, restaurace a bary cca 200 m. Cenrum Side cca 15 km. Dobré spojení minibusy (dolmus) nebo taxi.

Vybavení hotelu

Hotel nabízí ubytování v 462 pokojích v hlavní čtyřpodlažní budově a vedlejší pětipodlažní budově, výtahy k dispozici. Je vybaven recepcí, lobby barem, WiFi v lobby zdarma, internetovým koutkem (zapoplatek), 6 bary, restaurací, 3 a-la-carte restauracemi, cukrárnou, bistrem, obchody, kadeřnictvím a hernou. Ve venkovním areálu naleznete 2 bazény (jeden se 3 tobogány) a samostatný dětský bazén. Lehátka, slunečníky a osušky u bazénu i na pláži zdarma.

Pokoje

Dvoulůžkové pokoje (1A/2A): s posezením, minibarem, individuální klimatizací, trezorem, satelitní TV, telefonem, internetem(za poplatek), fénem, sprchou, WC a balkonem. Možnost rezervace pokojů s výhledem na moře (2B/3B). Dvoulůžkové Joker pokoje (2S): stejné vybavení jako 1A/2A. Dvoulůžkové pokoje (2C): prostornější, cca 32 m2, s 1 francouzskou postelí a 1 pohovkou. Jinak stejné vybavení jako 1A/2A. Rodinné pokoje (2F/3F): 2 pokoje (1 s francouzskou postelí, 2. s dvěmi samostatnými postelemi), individuální klimatizace, koberec, trezor, minibar, telefon, satelitní TV, internetem (za poplatek), WC, sprcha a balkon. Rodinné pokoje (2H/3H): balkon s výhledem na moře, jinak stejné vybavení jako 2F/3F.

Zábava

Denní a večerní animační program. Diskotéka.

Sport

Aerobic, krytý bazén, basketbal, plážový volejbal, boccia, fitness, minigolf, stolní tenis, 2 tenisové kurty (osvětlení za poplatek). Za poplatek: bowling, biliár a šipky. Různé vodní sporty na pláži. Wellness centrum.

Děti

Miniklub (od 4 do 13 let). Dětské hřiště, samostatný dětský bazén. Za poplatek: dětské kočárky zdarma na vyžádání, hlídání dětí za poplatek.

Stravování All inclusive

Snídaně, obědy a večeře formou bufetových stolů. Místní alkoholické a nealkoholické nápoje od 10:00 hod. do 24:00 hod. v lobby baru (na diskotéce nápoje za poplatek). Odpolední káva a čaj. Zmrzlina 2 hodiny denně. Půlnoční snacky. Minibar je denně doplňován nealkoholickými nápoji a pivem.

Wellness

Wellness centrum, sauna, krytý bazén a turecké lázně. Za poplatek: masáže.

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny

Celkem 8379 termínů

Celkem 8379 termínů

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000