crosssearch

Side Mare Resort & Spa

Turecko, Side (zobrazit na mapě) mapa

Side Mare Resort & Spa je vzdálen asi 350 m od vlastní písečné pláže, kde se nachází hotel Side Mare Classic (možnost využití kyvadlové dopravy). Město Side cca 3 km. Minibusy (dolmus). Moderní komplex s 270 pokoji, přijímací halou s recepcí, výtahy, restaurací, restaurací...

Konečná cena za osobu od: 16 664 Kč Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Side Mare Resort & Spa

Tento komplex je vzdálen asi 350 m od vlastní písečné pláže, kde se nachází hotel Side Mare Classic (možnost využití kyvadlové dopravy). Město Side cca 3 km. Minibusy (dolmus).

Vybavení hotelu

Moderní komplex s 270 pokoji, přijímací halou s recepcí, výtahy, restaurací, restaurací a-la-carte, bary, diskotékou, společenskou místností s TV, herním centrem, internetem, kadeřnictvím, obchody a krytým bazénem. Ve venkovním areálu naleznete bazénový komplex se 2 bazény, bazénem s vlnobitím a 4 tobogány (po hodinách, dle počasí). Lehátka, podložky, slunečníky a ručníky u bazénu i na pláži zdarma.

Pokoje

Dvoulůžkové pokoje (1A/2A): Moderně zařízené. S klimatizací (od 01.06. do 30.09., po hodinách), satelitní TV, rádiem, posezením, trezorem k pronajmutí, telefonem, minibarem, dlažbou, fénem, vanou nebo sprchou, WC a balkonem. Částečně výhled na moře. Možnost rezervace pokojů jako úsporný tip (2S) se stejným vybavením, ovšem bez výhledu na moře a pouze francouzský balkon.

Rodinné pokoje (2B/3B): 1 prostornější místnost se 2 lůžky a palandou, jinak stejné vybavení jako dvoulůžkové pokoje.

Rodinné pokoje (3C/4C): Buď 2 místnosti s propojovacími dveřmi, 1 koupelna, 1 balkon nebo rodinné pokoje duplex (1 prostorná obývací ložnice s posezením, v patře další ložnice, rovněž 1 koupelna, 1 balkon).

Zábava

Zábavní animační program.

Sport

Fitness, stolní tenis, boccia, tenisový kurt v sousedním hotelu Side Mare Aqua (umělé osvětlení za poplatek), vodní gymnastika, volejbal, plážový volejbal, vodní pólo. Za poplatek masáže, biliár, vodní sporty na pláži. Wellness centrum, 680 m2, den ně od 09:00 hod. do 19:00 hod. (vstup od 12 let). Za poplatek whirlpool, klasické a lékařské masáže, kosmetika. Rezervace balíčků na místě. Děti: Zábavní program a hlídání v Teddy klubu (od 3 do 5 let), miniklub (od 6 do 12 let), Young klub (od 13 let). Bazén s vlnobitím, tobogány, hřiště.

Stravování All Inclusive

Snídaně, obědy a večeře formou bufetových stolů. Místní alkoholické a nealkoholické nápoje od 10:00 hod. do 24:00 hod. V minibaru při příjezdu nealkoholické nápoje. Pozdní snídaně pro spáče. Odpoledne káva, zákusky, zmrzlina u bazénu. Večeře také v restauraci a-la-carte (1x za pobyt po předchozí rezervaci). Půlnoční polévka. Sport dle popisu. Na pláži k dispozici bar sesterského hotelu Side Mare Classic. 

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny

Celkem 202 termínů

Celkem 202 termínů

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000