crosssearch

Hotelový komplex Side Breeze se nachází v oblasti populárního letoviska Side v blízkosti krásné písečné pláže, kterými je tato oblast pověstná. Vzdálenost od centra Side je cca 8 km (dopravu zajišťují dolmuše nebo taxi). Nejbližší nákupní centrum je vzdálené cca 500 metrů.

Konečná cena za osobu od: 15 791 Kč Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Side Breeze

Hotelový komplex Side Breeze se nachází v oblasti populárního letoviska Side v blízkosti krásné písečné pláže, kterými je tato oblast pověstná. Vzdálenost od centra Side je cca 8 km (dopravu zajišťují dolmuše nebo taxi). Nejbližší nákupní centrum je vzdálené cca 500 metrů. Letiště v Antalyi je vzdáleno cca 55 km.

Vybavení

V hotelu je hostům k dispozici recepce (možnost pronájmu sejfu za poplatek), konferenční místnost, TV místnost, hlavní restaurace, restaurace na pláži, a la carte restaurace, lobby bar, 2 pool bary, disco bar, snack bar, venkovní bazén (lehátka a slunečníky zdarma), dětský bazén se skluzavkami, vnitřní bazén, fitness centrum, sauna, jacuzzi, miniclub, dětské hřiště, stolní tenis. Hotel pořádá různé animační a sportovní programy. Za poplatek:masáže, internet, turecká lázeň.

Ubytování

Dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky nebo rodinné pokoje dvou typů (1. typ - jeden velký pokoj, 2. typ - dvě oddělené ložnice) jsou vybaveny koupelnou (sprcha+WC+fén), telefonem, sat TV,minibarem,individuální klimatizací a balkonem. Rodinné pokoje jsou cenově rozlišeny v ceníku.

Stravování All Inclusive

All inclusive zahrnuje - Snídaně, obědy a večeře - vše formou bufetu. Snack bar na pláži (10.00-17.00).Obědy se podávají v restauraci na pláži. Odpolední káva, koláčky a snacky. A la carte restaurace (rybí a italská) otevřena 4 x za týden,objednávat se musí předem, zmrzlina pro děti, cukrárna je otevřena v době od 11:00 do 12.30 a od 14.30-17.00 hodin, půlnoční polévka, místní nealkoholické a alkoholické nápoje jsou podávány v době od 10.00 do 24.00 hodin.Uvedená časová rozmezí mohou být namístě hotelem pozměněna.

Pláž

Pláž, která je označena Modrou vlajkou za čistotu moře a pláže, je vzdálena cca 200 m od hotelu.Nabídka vodních sportů - za poplatek. Lehátka a slunečníky na pláži zdarma. Možnost zapůjčení plážových ručníků za vratnou zálohu (výměna za poplatek).

Internetové stránky hotelu  www.sidebreezehotel.com

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny

Celkem 243 termínů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000