crosssearch

Přímo na jemné písečné pláži. Centrum města Side cca 1 km. Možnosti nakupování a zábavy v bezprostřední blízkosti hotelu. Udržovaný hotel disponuje 145 pokoji. Svým hostům nabízí přijímací halu s recepcí, lobby, výtah, hlavní restauraci, 2 restaurace a-la-carte (italská a...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Přímo na jemné písečné pláži. Centrum města Side cca 1 km. Možnosti nakupování a zábavy v bezprostřední blízkosti hotelu.

Vybavení hotelu

Udržovaný hotel disponuje 145 pokoji. Svým hostům nabízí přijímací halu s recepcí, lobby, výtah, hlavní restauraci, 2 restaurace a-la-carte (italská a turecká, od 15.05. do 15.10., v závislosti na počasí), společenskou místnost s TV, bar a kiosek. K venkovnímu zařízení patří plavecký bazén, opalovací terasa a bar u bazénu. Lehátka, podložky, slunečníky a ručníky u bazénu i na pláži zdarma.

Pokoje

Dvoulůžkové pokoje (1A/2A/3A): Vkusně zařízené. S telefonem, kabelovou TV, trezorem k pronajmutí, minibarem, rádiem, kobercem, klimatizací (od 01.07. do 30.09. 24 hodin, jinak po hodinách), fénem, sprchou, WC a balkonem. Možnost rezervace pokojů s bočním výhledem na moře (1C/2C) nebo přímým výhledem na moře (1D/2D).

Rodinné pokoje (2B): 1 prostornější místnost, stejné vybavení jako dvoulůžkové pokoje.

Rodinné pokoje (3C/4C): 2 místnosti s propojovacími dveřmi, jinak stejné vybavení jako dvoulůžkové pokoje. Možnost rezervace s bočním výhledem na moře (3E/4E).

Zábava

Denní a večerní program.

Sport

Fitness, aerobic, boccia a stolní tenis. Turecká lázně a sauna. Za poplatek masáže a na pláži různé vodní sporty u místních provozovatelů.

Děti

Malí hosté mají k dispozici samostatný dětský bazén a hřiště.

Stravování All Inclusive

Snídaně, obědy a večeře formou bufetových stolů. Místní alkoholické a nealkoholické nápoje od 10:00 hod. do 24:00 hod. Minibar je denně doplňován nealkoholickými nápoji. Večeře také ve 2 restauracích a-la-carte s rezervací předem, 1x týdně v každé z nich. Sport viz výše.

 

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000