crosssearch

Sentido Perissia

Turecko, Side (zobrazit na mapě) mapa

Hotel Sentido Perissia se nachází přímo na dlouhé písečné pláži. Město Side 3 km. Minibusy (dolmus) a taxíky. Moderní komfortní hotel s 352 pokoji. Dále recepce a přijímací hala, možnost posezení, výtahy, restaurace s velkou terasou, 4 restaurace a-la-carte, cukrárna, bary,...

Konečná cena za osobu od: 16 563 Kč Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Sentido Perissia

Hotel se nachází přímo na dlouhé písečné pláži. Město Side 3 km. Minibusy (dolmus) a taxíky.

Vybavení hotelu

Moderní komfortní hotel s 352 pokoji. Dále recepce a přijímací hala, možnost posezení, výtahy, restaurace s velkou terasou, 4 restaurace a-la-carte, cukrárna, bary, společenská místnost s TV, internet, obchody, kadeřnictví a krytý bazén. Udržovaný venkovní areál s velkoryse řešeným bazénovým komplexem a opalovací terasou. Lehátka, podložky, slunečníky a ručníky u bazénu zdarma.

Pokoje

Dvoulůžkové pokoje (1A/2A/3A): Luxusně zařízené. Klimatizace (od 01.05. do 30.09. 24 hodin, jinak po hodinách), telefon, minibar, kabelová TV, trezor, fén, vana, sprcha, WC, francouzský balkon a výhled na moře. Volitelně i pokoje s balkonem (1B/2B) nebo nekuřácké pokoje s balkonem (2D).

Pokoje superior (2F/3F): Prostornější s balkonem, jinak stejné vybavení jako dvoulůžkové pokoje.

Rodinné suite (3C/4C): Obývací ložnice a ložnice s propojovacími dveřmi, balkon s výhledem na moře, vana s vířivkou, jinak stejné vybavení jako dvoulůžkové pokoje.

Zábava

Animační program, večer živá hudba a diskotéka.

Sport

Aerobic, gymnastika, tenisový kurt s křemičitým povrchem (vybavení za poplatek), fitness, stolní tenis, biliár, boccia, basketbal, všechny sporty podle vytíženosti. Spa areál Ardesla Heilclub, 865 m2, od 09:30 hod. do 19:00 hod. (vstup bez doprovodu od 16 let). Za poplatek klasické a léčivé masáže, thajské masáže, masáže horkými kameny, procedury proti bolestem, kosmetické procedury pro tělo a obličej. Balíčky pro ženy a muže, rezervace na místě.

Děti

Dětské hřiště, miniklub (od 4 do 12 let), minidiskotéka, dětská restaurace, samostatný malý aquapark s tobogány, samostatné dětské bazény. Stravování: Ultra all Inclusive.

Popis all inclusive

Snídaně, obědy a večeře formou bufetových stolů. Místní a částečně zahraniční alkoholické a nealkoholické nápoje 24 hodin denně. Minibar je každé dva dny doplňován nealkoholickými nápoji a vodou. Pozdní snídaně pro spáče. Snacky. Káva, čaj a zákusky v cu k rárně. Odpoledne zmrzlina. Večeře také ve 4 restauracích a-la-carte po předchozí rezervaci (italská, turecká, čínská a rybí, otevřeny 5x týdně, v závislosti na počasí). Sport: windsurfing (jen s licencí), kanoe, sauna, turecké lázně, fitness. 

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny

Celkem 204 termínů

Celkem 204 termínů

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000